אבנית במים? יש לזה פיתרון

סלמנדר הפתרון לאבנית במים

אבנית במים, רבים שמעו עליה ורואים אותה מידי יום מצטברת על גבי גוף החימום של הקומקום או אפילו על הברזים. את המענה האיכותי ביותר לבעיה האבנית תוכלו למצוא בחברת תמהיל, אשר הינה היבואנית הבלעדית של מערכות ה”סלמנדר”, זו נועדה לטיפול נכון באבנית ובקורוזיה. חברתנו מובילה את הטיפול באבנית בישראל מזה כמעט שלושה עשורים ותשמח לעמוד גם לשירותכם ולסייע בהתקנה מקצועית של המערכות המתקדמות להן אתם זקוקים.

אבנית במים – האם יש סיבה לדאגה?

רבים מאיתנו יודעים כי קיימת אבנית רבה במים. כך שזה אך טבעי כי תישאל השאלה – האם אבנית במים מזיקה לנו? התשובה לשאלה זו היא כן ולא. לא, האבנית אינה מסוכנת לבריאות שלנו בשום צורה, אך היא כן תזיק בסופו של דבר לצנרת עצמה, לברזים ואף לכל המכשירים אשר עושים שימוש באותם המים.

אמנם קיימות שיטות שונות להסרה של אבנית מגופי החימום של מכשירי חשמל שונים, כמו חומצות שונות לקומקומים, אך למען האמת, זהו פתרון זמני בלבד אשר נאלץ לחזור עליו על בסיס שבועי במקרה הטוב. חשוב לציין כי הפתרון הטוב ביותר אשר יציל את הקומקום ומכונת הכביסה שלנו, יכלול את התקנתה של מערכת ייחודית אשר נועדה לטפל באבנית.

טיפול יעיל ואיכותי באבנית במים

שירותיה של חברת תמהיל כוללים טיפול באבנית שנמצאת במים, התקנות של מערכות אלו ופתרונות מקיפים בתחום החיסכון באנרגיה. חברתנו נוסדה בשנת 1990 ולאורך כל שנות פעילותה שמה דגש על שביעות רצונם של לקוחותיה והתאמת השירות בצורה מדויקת לצרכיהם. כך שכעת, נשמח לעמוד גם לשירותכם ולסייע בהתאמת הטיפול המתאים ביותר לשם שיפור איכות המים שלכם. חברתנו מעניקה את שירותיה בעבור השוק הביתי, המסחרי, המוסדי, תעשייתי, חקלאי ואף המוניציפלי. צרו קשר עם חברתנו עוד היום והצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולספק את המענה המקצועי והתכליתי ביותר בעבור כל שאלה אשר עשויה להתעורר בנושא.

מחפשים מכשיר איכותי ויעיל לטיפול בנזקי האבנית?

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:

עוד בנושא

מים בריאים ואיכותיים עם תמהיל

שמרו על מים בריאים ואיכותיים

אתם יכולים להנות מסינון של אבנית במי השתייה בבית לצד שמירה על מים בריאים ואיכותיים נטולי כימיקלים. עם מסנן אבנית ללא כימיקלים אתם מבטיחים לעצמכם,

שמרו על מכשירי החשמל והצנרת

שמרו על מכשירי החשמל והצנרת שלכם

אם אתם רוצים למנוע סתימות במכשירי החשמל השונים שבבית כמו גם סתימות בצנרת, הפתרון לכך הוא התקנה של מסנן אבנית לברז בבית. התקנת מסנן אבנית

השפעות האבנית כל מה שרציתם לדעת

השפעות האבנית

מניעת אבנית בבתים היא משימה שמשקי בית רבים מתמודדים איתה. בבתים באזורים שונים יש מצבורי אבנית בכמויות שונות. חשוב להבין שהאבנית לכשעצמה איננה מזיקה לבריאותנו.

מניעת גרגירי אבנית במים עם המסננים של תמהיל

מניעת גרגירי אבנית במים

כדי למנוע גרגירי אבנית במים וכדי למנוע הצטברות של אבנית על גופי החימום של הדוד או הקומקום – כל מה שאתם צריכים זה מסנן אבנית.

0
    0
    סל קניות
    העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
      חישוב משלוח