יתרונות הסלמנדר בטיפול באבנית

סלמנדר "3/4

מכשיר מהפכני לטיפול באבנית:
ללא כימיקלים  ללא תחזוקה  עם 6 שנות אחריות!

סלמנדר לטיפול אבנית

849 ₪

* המחיר כולל משלוח חינם לבית הלקוח
* אספקה עד 14 יום
* המחיר אינו כולל התקנה. 

רוצים ללמוד כיצד עובד תהליך אלקטרוליטי? לחצו פה 

 מי רשת באיכות מי שתיה קשים ובריאים המכילים מינרלים סידן ומגנזיום אינם נפגעים כתוצאה מהמעבר והשהות בסלמנדר  המינרלים חיוניים לנו מאד. גם אחרי ההתפלה כשמחזירים סידן.

הנושא ניתן למדידה ברמת הקשיות לפני ואחרי הסלמנדר.- רמת הקושיות נשארת וחשוב לדעת שעל פי ארגון הבריאות העולמי " ככל שהמים קשים יותר הם בריאים יותר " !

איכות התוצאות יציבה ואינה נפגמת כאשר  הספיקה משתנה אם עוברים במערכת מעט מים או בספיקה המירבית של היחידה המותאמת בהתקנה.

מרחק האביזרים מהמערכת לא משפיע על התוצאות ונראה אותן החל ממרחק של  בין 6 ל- 15  מטר ממקום ההתקנה (מותנה בקוטר המותקן). המרחק המינימלי הנ"ל נדרש להבטחת  יציבות הטיפול  וללא מגבלת  מרחק עד קילומטרים משם .

השינוי המתבצע במים  שעברו  המערכת  נשאר יציב!

מים עומדים בדרך ( בדוד או במאגר מים ) לא משפיעים על איכות התוצאות.

הסלמנדר הוא היחיד המקיים שחיקה חלקית של אבנית ישנה./כאשר תהליך השחיקה מסתיים לאחר מספר חודשים קצר ממועד ההתקנה.

הסלמנדר הוא היחיד המייצר ציפוי בעובי פילם של תחמוצת אבץ המגינה מקורוזיה ואבנית בכל מרחב הזרימה המטופל והצנרת נשארת נקייה ונמנעת התפתחות חיידק הליגיונלה.

נכון למועד כתיבת שורות אלו הסלמנדר הוא היחיד שנבחן ועבר כראוי את מכון התקנים על פי הנחיות משרד הבריאות ועומד בדרישות התקן (ת"י) 5452 לאביזרים הבאים במגע עם מי שתיה.

הסלמנדר משחרר אבץ התורם מאד חיובית-  לבריאות ….!!!! שיפור בזיכרון וירידה בדיכאון  וכמובן לחיסכון  גדול בכיס!!!    .=   =  =  הקטנת עלויות –אנרגיה ואחזקה!

 הסלמנדר משווק בישראל למעלה מ- 25 שנה וללא כשל טכנולוגי הוא גם היחיד המבוסס מדעית

עבודת הסלמנדר ניתנת לבקרה הנדסית–  במעבדה כאשר מבנה האבנית הוא "ארגוניט"/מחטי ולא "קלציט" /קובייתי וגם עם ניפל מגולוון בשטח העבודה , שיותקן על קו מים מטופל  הרחק ממקום ההתקנה יפורק מידי תקופה והציפוי הפנימי יצביע על כיסוי פרמננטי דק של תחמוצת אבץ וללא קורוזיה  (ראה גם באינטרנט שלנו חוות דעת מומחה פרו' דוד יצחק)

זו המערכת היחידה המשתלבת גם במערכת סולארית מרכזית בבנין ושומרת על יעילותה מבפנים.

חיסכון מוכח וקבוע באנרגיה –יותר מאלף ₪ למשפחה כל שנה   וגם הקטנת הוצאות אחזקה תוך שמירת הצנרת עד כדי ביטול הצורך בשיפוץ עתידי !!!! והמכשירים לשנים רבות!!! 

סגירת תפריט
חייגו
×
×

עגלת קניות