אודותינו

חברת "תמהיל" הינה חברה מובילה בישראל בתחום החיסכון באנרגיה על ידי טיפול נכון באבנית השומר על הבריאות, חוסך אנרגיה כסף וגזי חממה.

"תמהיל" נוסדה ב- 1990, ומתמחה בטיפול באבנית, התקנות, ופתרונות מקיפים בתחום החיסכון באנרגיה על ידי הטיפול באבנית והשבחת המים, לשוק הביתי, המסחרי, המוסדי, התעשייתי, החקלאי והמוניציפלי.

"תמהיל" היא היבואנית הבלעדית בארץ של מערכות ה"סלמנדר" לטיפול  נכון באבנית ובקורוזיה, ובעלת זכויות ייצוא בלעדיות בעולם בקטרים תעשיתיים.

ל"תמהיל" עשרות מפיצים ברחבי הארץ – אינסטלטורים, קבלנים, אדריכלים, מהנדסים, וחנויות שונות ברחבי הארץ.

ל"תמהיל" מספר מפיצים ברחבי אירופה, אסיה וארצות הברית.

נציב המים גדעון צור ז"ל, היה יו"ר החברה בין השנים 1998-2001.

בין לקוחותינו

במועדון לקוחותינו חברות בניה ויזמים מהגדולים בארץ כגון: אפריקה ישראל, האחים עופר, אשדר, סולל בונה ועוד.

בנוסף למעלה מ-20,000 בתי אב ברחבי הארץ, ביניהם בהתקנות מרכזיות כגון: קיבוץ שפיים, בניין האופרה, מגדלי עזריאלי, בית אבות גיל פז, צה"ל ומשרד הביטחון, קיבוץ בית השיטה ועוד עשרות קיבוצים, בתי אבות מהמובילים בארץ, בתי חולים, ישובים, כפרי נוער, ועדי בתים וביניינים ואלפי לקוחות פרטיים, תעשייתיים ומוסדיים.

בין לקוחותינו המקצועיים עשרות מהנדסי אינסטלציה, יועצים, אדריכלים ואינסטלטורים, שאנו נהנים לשרת אותם ואת לקוחותיהם.

ב"תמהיל" שומרים על המינרלים סידן ומגנזיום במים וכך שומרים על מים בריאים. 

הסלמנדר של "תמהיל" היחיד המתאים לדרישות התקן הישראלי (ת"י) 5452 , הרשות הבריטית (W.R.A.S) והרשות הגרמנית. מערכות "תמהיל" מיוצרות באנגליה ובישראל בחברות בעלות שם עולמי לטיפול במים. ממצאינו מהשטח נבדקים על ידי מעבדות אוניברסיטת בן-גוריון שבנגב, ועוד מעבדות מוסמכות.

למערכות "תמהיל" יתרון טכנולוגי המבטיח חיסכון כספי עצום בעלויות חימום, אחזקה ובשמירה על צנרת נקיה ופתוחה למשך שנים. 

בעזרת מערכות "תמהיל" תוכלו ליהנות מניצול מקסימלי של אנרגיית השמש, לחסוך כסף ואנרגיה ולהאריך את אורך חייהם של מוצרי החשמל והגז בבית: מכונת הכביסה, מדיח הכלים, קומקום חשמלי, דוד, ג'קוזי, ראשי מקלחת, קולטי שמש, מחליפי חום, תנורים, ברזים ועוד.

מערכות תמהיל לא זקוקות בתפעולן לחשמל וניתן בעזרתן להפחית כ- 2 טון גזי חממה לשנה למשפחה בממוצע. הפחתה זו נובעת מטיפול נכון באבנית המאפשר חימום מים בעיקר על ידי השמש תוך ניצול יעיל של גופי החימום השונים.

מערכות תמהיל פועלות ללא כשל טכנולוגי בכל היישומים.

לקוחותינו המרוצים מפחיתים בעזרתנו בכל שנה יותר מ-40,000 טון גזי חממה וכך ימשיכו לתרום לאיכות הסביבה כל שנה ובלי מאמץ נוסף אלא רק על ידי טיפול נכון באבנית.

ב"תמהיל" תמצא את המומחים במכשור לטיפול נכון באבנית, סינון, לכלוך, ריכוך, מניעת קורוזיה שישמחו להמליץ לך על הפתרון והטכנולוגיה המתאימים עבורך.  סילוק מזהמים אורגניים ואנ-אורגניים, קטילת בקטריות ומיקרו-אורגניזמים, מכשור בקרה, מערכות הגברת לחץ וויסות לחץ, ועוד.

עם מערכות "תמהיל" ניתנת תשומת לב מיוחדת להגנה מקורוזיה ומניעת קורוזיה למערכות מים חמים סגורות  לניצול מרבי של השמש ולמערכות הסקה. עם מערכות "תמהיל" בצנרת מגולוונת של מי צריכה, מתקבל ציפוי הגנה מהתפתחות קורוזיה.

"תמהיל" מובילה בתחומה, בעלת מוניטין רב, אמינות לאורך זמן וידועה ברמת השרות הגבוהה.

ב"תמהיל" תמצאו מגוון של מוצרים להשבחת מים המותאמים לצרכים המשתנים מלקוח ללקוח.

אצלנו הלקוח במקום הראשון, ב"תמהיל" ניתן לך את ההצעה האפקטיבית והמתאימה ביותר עבורך, ב"תמהיל" תקבל הסבר מקיף מהמומחים בארץ בטיפול באבנית ובפתרונות המתאימים עבורך. למוצרינו תחזוקה מינימלית, ללא חשמל וללא הארקה, מוצרינו מתאימים לכל תחומי הספיקות, בלי תלות בזמן ומרחק.

סגירת תפריט
×

עגלת קניות

שלח הודעה