השפעות האבנית

השפעות האבנית כל מה שרציתם לדעת

מניעת אבנית בבתים היא משימה שמשקי בית רבים מתמודדים איתה. בבתים באזורים שונים יש מצבורי אבנית בכמויות שונות. חשוב להבין שהאבנית לכשעצמה איננה מזיקה לבריאותנו. היא מזיקה לצנרת, למכשירי החשמל, עלולה להוציאם משימוש והיא לא אסתטית וטעימה – בייחוד כאשר מדובר על שתייה חמה. כדי לטפל באבנית בצורה היעילה, ריכזנו לפניכם מידע חשוב וטיפים מועילים – ואם נגיע הישר לשורה התחתונה היא: התקנת מסנן אבנית לבית.

למצבורי האבנית ישנה נוכחות באזורים רבים בבית. כך, היא מצטברת על הקרמיקה ובכיורים ומכתימה אותם בנקודות לבנות. בהיבט הזה ההשפעה אסתטית בלבד וניתן לטפל בה אך חשוב לשים לב שאבנית על ברז שלא מנקים אותה לאורך זמן, עלולה לגרום למרקם הברז להיות פחות בוהק וחלק.

לבטח אתם מכירים את התופעה של נקודות לבנות שסותמות את ראש המקלחת – שוב, מדובר באותם מצבורי אבנית. ואותו הדבר בקומקום כאשר אבנית מצטברת על גוף החימום ואנו שותים קפה עם אבנית.

האבנית גם מצטברת בצנרת ובדפנות הצינורות הפנימיים – של הדוד, מכונת הכביסה, מדיח הכלים, ומכשירי חשמל נוספים. כאשר זה קורה חשבון החשמל מנופח משום שנדרשת יותר אנרגיה להפקה של אותה כמות מים חמים מהקומקום או מהדוד למשל. מעבר לכך מצוברי האבנית עלולים לגרום לסתימה ולהוצאה מכלל שימוש של מכשירי החשמל, ויש להניח שקרה לכם שהדוד לא חימם את המים בחורף. הפתרון הוא התקנה של מסנן אבנית לבית ואף באזורים שונים גם מחוץ לבית עצמו, למשל בשעון המים המרכזי.

כיצד בוחרים מסנן אבנית לבית?

מסנן אבנית לבית מגיע בגדלים שונים ותוכלו לבחור למשל מסנן קטן מאוד שמתאים לדירה קטנה או מסנן גדול יותר שמתאים כמובן למשק בית עם מספר נפשות גדול יותר. בחירת המסנן גם תלויה במקום המגורים שלכם – יש אזורים שהם “מבורכי” אבנית ובמקרה כזה יש לתגבר עם מספר מסננים.

המחירים של תמהיל

אין תג מחיר אחד עבור מסנן אבנית לבית. ההמלצה היא לפנות לחברה המתמחה בפתרונות טיהור מים וחסכון באנרגיה, כחברת תמהיל ולקבל ייעוץ והתאמה של דגם המסנן עבורכם.

מחפשים מכשיר איכותי ויעיל לטיפול בנזקי האבנית?

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:

עוד בנושא

מים בריאים ואיכותיים עם תמהיל

שמרו על מים בריאים ואיכותיים

אתם יכולים להנות מסינון של אבנית במי השתייה בבית לצד שמירה על מים בריאים ואיכותיים נטולי כימיקלים. עם מסנן אבנית ללא כימיקלים אתם מבטיחים לעצמכם,

שמרו על מכשירי החשמל והצנרת

שמרו על מכשירי החשמל והצנרת שלכם

אם אתם רוצים למנוע סתימות במכשירי החשמל השונים שבבית כמו גם סתימות בצנרת, הפתרון לכך הוא התקנה של מסנן אבנית לברז בבית. התקנת מסנן אבנית

השפעות האבנית כל מה שרציתם לדעת

השפעות האבנית

מניעת אבנית בבתים היא משימה שמשקי בית רבים מתמודדים איתה. בבתים באזורים שונים יש מצבורי אבנית בכמויות שונות. חשוב להבין שהאבנית לכשעצמה איננה מזיקה לבריאותנו.

מניעת גרגירי אבנית במים עם המסננים של תמהיל

מניעת גרגירי אבנית במים

כדי למנוע גרגירי אבנית במים וכדי למנוע הצטברות של אבנית על גופי החימום של הדוד או הקומקום – כל מה שאתם צריכים זה מסנן אבנית.

0
    0
    סל קניות
    העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
      חישוב משלוח