התועלת של מרכך מים

התועלת של מרכך מים

על מנת להפוך את המים ה”קשים” הנפוצים בישראל למים “רכים” יש צורך במרכך מים. מדובר במכשיר שכל תפקידו הוא לרכך את המים, והוא נפוץ בשימוש בסקטור המסחרי-תעשייתי וגם במגזר הפרטי. מרכך המים למעשה מנטרל את האבנית שבמים, משפר את פעולת הסבון במכונת הכביסה, ומסייע למנוע הפחתה של לחץ המים בצנרת והפחתה של יעילות מערכות החימום.

מכיוון שלא כל אחד מכיר את תועלות מרכך המים – הכנו לפניכם תמצית של הדברים החשובים בנושא, שכדאי מאוד לדעת.

התועלת של מרכך מים

מנגנון הפעולה של מרכך המים הופך את המים ל”רכים”, ז”א ללא סידן ומגנזיום. חשוב לציין שאם הבעיה היא רק אבנית – הרי שהפתרון הוא לא מרכך מים. היתרונות של מרכך המים:

 • משפר את פעולת ההקצפה של נוזל הכביסה במכונת הכביסה, ואת כושר הניקוי בפעולת מדיח הכלים.
 • מונע הפחתת לחץ המים בצנרת.
 • מונע היחלשות של מערכות החימום.

כיצד הוא פועל

מדובר כאמור במכשיר אותו מתקינים בסמוך לשעון המים או בכניסת המים אל תוך הג’קוזי. המכשיר נפוץ בשימוש גם בסאונות וגם לשימושיים מסחריים. כך למשל במלונות, ובמפעלים שונים הזקוקים לכך. גם עבור מתקני ספא, מטבחים, מסעדות ומקומות נוספים נדרש שימוש במרכך מים.

מכשיר מרכך המים פועל על בסיס זרימה של מים, ללא חשמל, והוא עשוי מפלדת אל חלד ומחומרים פלסטיים, כך שאין חשש להיווצרות חלודה במהלך הזמן. פעולת מרכך המים מבוססת על החלפה של היונים המצויים במים בהוספת נתרן.

ירוק לסביבה

נדגיש כי מרכך מים איננו צורך חשמל, איננו מגדיל את חשבון החשמל והוא מבוסס על אנרגיית המים, כך שהוא ירוק וידידותי לסביבה.

היכן רוכשים מרכך מים

תוכלו לרכוש מרכך מים לשימוש ביתי או מרכך מים לשימוש מקצועי אשר מספק פתרונות מים וחיסכון באנרגיה. על מנת להתאים עבור הצרכים הספציפיים שלכם בבית או בעסק מרכך מים והתקנה שלו, תוכלו לפנות לחברה המתמחה בכך, לדוגמת חברת תמהיל, ולקבל את כל הייעוץ הדרוש. תוכלו לבחור ולתאם התקנה של מרכך מים המתאים עבור הצרכים שלכם, כולל תחזוקה ואחריות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

מחפשים מכשיר איכותי ויעיל לטיפול בנזקי האבנית?

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:

0
  0
  סל קניות
  העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
   חישוב משלוח