כל הסיבות לרכוש מסנן מים

כל הסיבות לרכוש מסנן מים

תפקידו של מסנן מים ביתי הוא חשוב מאוד בכל משק בית. אם אתם רוצים להעניק לילדים שלכם מי שתייה ללא אבנית ובקטריות – כדאי להתקין מסנן מים ביתי. המסנן מאפשר לכם לשמור על הבריאות, לנטרל משקעי אבנית במכשירי החשמל השונים ובצנרת, ולהנות מחשבון חשמל לא מנופח.

בישראל מי השתייה הינם מים “קשים” אשר מכילים אבנית שמצטברת בדפנות של הצנרת הביתית ובדוד, ובגופי החימום של מכשירי החשמל כמו למשל בקומקום ובמכונת הכביסה. כתוצאה מכך מכונת הכביסה, ומכשירי חשמל נוספים, עובדים “קשה מדי” וצורכים אנרגיה מיותרת, ולכן כדאי להתקין מסנן מים דירתי.

סוגים שונים למסנני מים לפי הדרישה והצורך

תוכלו למצוא מספר סוגים של מסנן מים ביתי, ותוכלו לבחור את המסנן המתאים ביותר לצרכים שלכם. מסנן מים ביתי חשוב שיעמוד בכל התקנים, שיהיה איכותי ועם מנגנון סינון יעיל. תוכלו לבחור במסנן מים ביתי ירוק אשר לא משחרר למים זרחן (סיליפוס) או במסנן טיפוסי. תוכלו להתקין מסנן מים נוסף ליד השעון המרכזי בבניין. יש מסננים שונים, חלק מיועדים לאבנית וחלק מסננים חול ואבק, ותוכלו לשלב.

יש מסנן מים מכני, יש מסנן מים מבוסס פחם פעיל, יש מסנן אבנית בשיטה אלקטרוליטית ויש מסנן מבוסס מנגנון פעולה של אוסמוזה הפוכה. ההמלצה היא לפנות לחברה המתמחה בפתרונות טיהור מים ואנרגיה על מנת לבחור את המסנן הביתי שישרת אתכם בצורה הטובה ביותר. יש מקרים בהם מתקינים במשק הבית יותר ממסנן אחד על מנת להילחם במים “קשים” במיוחד ובצנרת שבה זורמים מים עם חול בשל עבודות בנייה.

התקנת מסנן מים ביתי

ככלל התקנת מסנן מים ביתי מתבצעת מתחת לכיור המטבח או בצמוד לברז הכיור הראשי, וגם ליד שעון המים המרכזי.

רכישת מסנן מים ביתי

תוכלו בקלות לרכוש מסנן מים ביתי באמצעות חברה אשר מתמחה בפתרונות מים. תוכלו לרכוש באונליין או פיזית בחנות, אך גם אם בחרתם לבצע רכישה באונליין אל תדלגו על שלב הייעוץ וההתאמה של המסנן ולצורך כך שווה להרים טלפון לחברה המתמחה בפתרונות טיהור וחיסכון במים, פנו אל חברת תמהיל.

 

 

מחפשים מכשיר איכותי ויעיל לטיפול בנזקי האבנית?

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:

עוד בנושא

מים בריאים ואיכותיים עם תמהיל

שמרו על מים בריאים ואיכותיים

אתם יכולים להנות מסינון של אבנית במי השתייה בבית לצד שמירה על מים בריאים ואיכותיים נטולי כימיקלים. עם מסנן אבנית ללא כימיקלים אתם מבטיחים לעצמכם,

שמרו על מכשירי החשמל והצנרת

שמרו על מכשירי החשמל והצנרת שלכם

אם אתם רוצים למנוע סתימות במכשירי החשמל השונים שבבית כמו גם סתימות בצנרת, הפתרון לכך הוא התקנה של מסנן אבנית לברז בבית. התקנת מסנן אבנית

השפעות האבנית כל מה שרציתם לדעת

השפעות האבנית

מניעת אבנית בבתים היא משימה שמשקי בית רבים מתמודדים איתה. בבתים באזורים שונים יש מצבורי אבנית בכמויות שונות. חשוב להבין שהאבנית לכשעצמה איננה מזיקה לבריאותנו.

מניעת גרגירי אבנית במים עם המסננים של תמהיל

מניעת גרגירי אבנית במים

כדי למנוע גרגירי אבנית במים וכדי למנוע הצטברות של אבנית על גופי החימום של הדוד או הקומקום – כל מה שאתם צריכים זה מסנן אבנית.

0
    0
    סל קניות
    העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
      חישוב משלוח