מטהר מים מקצועי

מטהר מים מקצועי תמהיל

שימוש נכון במי ברז מטוהרים הוא פתרון אופטימלי למי השתייה והבישול .

בתמהיל תוכל למצוא מערכות לטיהור מים הנושאות תו תקן ישראלי:

מערכות טיהור מים תת כיוריות בדגמים שונים.

עם ברז על השיש, חיבור למקרר ולמכשירים נוספים כמו מכונת קפה, ועוד.

מערכות טיהור מים תעשייתיות העובדות בספיקה גדולה יותר כך, שניתן לחברם ישירות לברז המים הקרים בכיור ולקבל מים מטוהרים בזרימה חזקה בוילה, במסעדה, באולם ובשימושים נוספים במטבח התעשייתי.

איכות הטיפול הוצאת הכלור ושיפור טעמי לוואי, חיטוי המים, צמצום דרסטי במתכות כבדות מומסות, ניטרטים וללא פגיעה במינרלים.

המומחים שלנו ישמחו לספר לך על המכשור המתאים לצורך שלך.

טיהור מים ביתי

אם אתם רוצים לשתות מים בריאים יותר וטהורים יותר, הרי שהתשובה לכך היא התקנת מטהר מים. עם מטהר מים טעמם של המים יהיה טוב יותר, ללא טעמי לוואי, המים יעברו חיטוי מפני חיידקים וכמות המתכות תפחת משמעותית. ניתן בהחלט לטהר את המים ברמה הביתית וברמה התעשייתית כך שהם יהיו בריאים יותר, ותוך השארת המינרלים החיוניים.

האם לטהר זו פריבילגיה?

התשובה היא לא. חד משמעית ישנו צורך בטיהור של המים כדי לשתות מים נקיים יותר ובריאים יותר. ישנם אזורים שצריכת מי ברז ללא טיהור של המים עלולה ממש להזיק לבריאות שלכם לאורך שנים. התקנת מטהר מים פותרת את הבעיה ולכן מאוד לטהר את המים. אם יש לכם בבית בר מים הרי שבתוכו מותקן מטהר מים. במידה והמים שאתם שותים מקורם איננו בבקבוקי מים מינרליים ובמידה ואתם לא נעזרים בבר מים ביתי, הרי שכדאי מאוד שתתקינו מטהר מים בבית.

היכן להתקין מטהר מים?

במידה ואין לכם בבית בר מים הרי שאת מטהר המים עצמו מתקינים לרוב מתחת לכיור. יש בשוק מטהרי מים שונים וחשוב לבחור את מטהר המים שמתאים עבורכם ועבור דגם הכיור שלכם. תוכלו גם להתקין כמה מטהרי מים בבית ולא רק במטבח.

בכדי להתקין מטהר מים בבית, בתוך בחירת הדגם הנכון וכמות מטהרי המים הדרושה עבור משק הבית שלכם, תוכלו לפנות לחברה המתמחה בפתרונות ארגניה ומים, וכך גם ליהנות ממים מטוהרים וגם לחסכון בחשבון החשמל החודשי שאתם משלמים.

חשבון חשמל?

אם לא ברור לכם הקשר אז הנה הוא לפניכם: כאשר אנו משתמשים במי ברז שלא עברו טיהור וסינון, הרי שאלו מים “קשים”. בישראל המים הם “קשים”, ופירוש הדבר שהם מכילים כמות גבוהה של סידן ומגנזיום מומסים. הסידן והמגנזיום מתקשים בתנאי חום והם גורמים לסתימות בצנרת, ולעבודת יתר של מכשירי חשמל שונים. כך למשל מכונת הכביסה שלכם ודוד החשמל שלכם ישקיעו יותר מדי אנרגיה להפקת המים החמים. פנו עוד היום לקבלת פתרון להתקנת מטהר מים בבית שלכם או במשרד. חברת “תמהיל” מובילה בישראל בתחום החיסכון באנרגיה באמצעות טיפול באבנית.

מערכת טיהור מים

טיהור המים הוא חשוב מאוד, ואם מיישמים זאת כדרך חיים שנים ארוכות, נהנים מאיכות חיים ובריאות איתנה יותר. ברמה משק הבית הבודד, בנוסף למערכות טיהור המים של המדינה, מערכת טיהור מים לבית מאפשרת לכם לטהר את המים ולסנן אותם עבור כל בני הבית בצורה קלה ופשוטה. מערכת טיהור מים לבית משלבת מטהרי מים יעילים אשר מותקנים במערכת הביתית, וכך אתם נהנים ממים צלולים, בריאים וטעימים.

התועלות של טיהור מים עם מערכת הטיהור של תמהיל

עם מערכת טיהור מים אתם נהנים מיתרונות רבים. אחד היתרונות החשובים הוא כאמור צריכת מי שתייה בריאים יותר ונקיים יותר. יתרון נוסף בא לידי ביטוי בפעולה של חלק ממכשירי החשמל הביתיים אשר אופן הפעולה שלהם משולב עם מים. כך למשל מדיח הכלים הביתי שלכם יעבוד טוב יותר כאשר המים מסוננים ומטוהרים. ועל אותו עיקרון גם מכונת הכביסה. מכונת כביסה אשר עושה שימוש במים שאינם מטוהרים, בעלי ריכוז אבנית גבוה, תעבוד במהלך הזמן בצורה פחות יעילה בהתבסס על צריכה של אותה כמות אנרגיה, ועלולה להיסתם. ולכן אתם מפסידים פעמיים אם אתם לא מתקינים מערכת טיהור מים: גם בזבוז של חשמל, וגם תקלות במכונת הכביסה ובמדיח הכלים, שתיקונן עולה כידוע לא מעט כסף.

איך לבחור מערכת טיהור מים?

חשוב לבחור מערכת איכותית ומקצועית מחברה אמינה בעל וותק וניסיון בשוק. יש דגמים רבים של מתקני טיהור מים, מתקני מים תת כיורים, ושל מערכות טיהור מים, וחשוב לבצע בחירה חכמה ולבחור את המערכת שתתאים לצרכים שלכם – בין אם מדובר על צורך ביתי או על צורך תעשייתי, ולצרכים נוספים.

בנוסף, חשוב שלצד הרכישה עצמה גם תקבלו תמיכה ושירות בשעת הצורך ומענה מקצועי לכל שאלה שתהיה לכם. שירות התחזוקה חשוב מאוד משום שיש צורך לרענן את מסנני המים אחד לכמה חודשים. וכדי לדעת שאתם נהנים משירות ותחזוקה ברמה טובה, מומלץ לרכוש מערכת טיהור מים מחברה אשר מתמחה בפתרונות מים ואנרגיה.

מומלץ לפנות לחברה מקצועית ואמינה בתחום, כחברת תמהיל, מהמובילות בארץ וליהנות משפע של אפשרויות לטיהור המים שלכם, בצורה קלה.

 

מחפשים מכשיר איכותי ויעיל לטיפול בנזקי האבנית?

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:

עוד בנושא

מים בריאים ואיכותיים עם תמהיל

שמרו על מים בריאים ואיכותיים

אתם יכולים להנות מסינון של אבנית במי השתייה בבית לצד שמירה על מים בריאים ואיכותיים נטולי כימיקלים. עם מסנן אבנית ללא כימיקלים אתם מבטיחים לעצמכם,

שמרו על מכשירי החשמל והצנרת

שמרו על מכשירי החשמל והצנרת שלכם

אם אתם רוצים למנוע סתימות במכשירי החשמל השונים שבבית כמו גם סתימות בצנרת, הפתרון לכך הוא התקנה של מסנן אבנית לברז בבית. התקנת מסנן אבנית

השפעות האבנית כל מה שרציתם לדעת

השפעות האבנית

מניעת אבנית בבתים היא משימה שמשקי בית רבים מתמודדים איתה. בבתים באזורים שונים יש מצבורי אבנית בכמויות שונות. חשוב להבין שהאבנית לכשעצמה איננה מזיקה לבריאותנו.

מניעת גרגירי אבנית במים עם המסננים של תמהיל

מניעת גרגירי אבנית במים

כדי למנוע גרגירי אבנית במים וכדי למנוע הצטברות של אבנית על גופי החימום של הדוד או הקומקום – כל מה שאתם צריכים זה מסנן אבנית.

0
    0
    סל קניות
    העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
      חישוב משלוח