מחפשים מכשיר לטיפול בנזקי האבנית? השאירו את הפרטים ונחזור אליכם


  ;

  החנות שלנו

  בוחרים ב"סלמנדר" – מסנן אבנית מומלץ ונהנים ממים נקיים מאבנית

  חברת תמהיל הינה היבואנית הרשמית והבלעדית של מערכות ה"סלמנדר" אשר נועדו לטיפול נכון באבנית ובקורוזיה, ובעלת זכויות ייצוא בלעדיות בעולם בקטרים תעשייתיים. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברתנו עוד היום ולהבטיח באופן מיידי הקלה משמעותית בהתמודדות שלכם ושל מכשירי החשמל השונים בבית עם האבנית.

  סלמנדר "3/4 לטיפול באבנית

  ערכת טיפול אבנית הכוללת: סלמנדר "3/4.
  849.00

  ערכת מסנן אבנית / סלמנדר לטיפול באבנית ללא כימיקלים

  ערכת טיפול אבנית הכוללת: סלמנדר "3/4. מסנן "1 מבית עמיעד.
  1,249.00

  מסנן עמיעד "1

  ערכה הכוללת: מסנן "1 מבית עמיעד – המסנן מיועד...
  399.00

  סלמנדר "3/4 + התקנה

  קבוצת רכישה מחיר 1050 ש"ח * בתיאום מראש
  1,050.00

  סלמנדר "3/4 + מסנן + התקנה

  קבוצת רכישה מחיר 1484 ש"ח * בתיאום מראש
  1,484.00

  סלמנדר "2

  הצעת מחיר בתיאום

  סלמנדר "3

  הצעת מחיר בתיאום

  זוג מחברים DZR מקוריים "3/4 ( נקבה )

  50.00

  זוג מחברי DZR מקוריים "3/4 ( זכר + נקבה )

  50.00

  מחבר DZR מקורי "3/4 ( זכר )

  25.00

  מחבר DZR מקורי "3/4 ( נקבה )

  25.00

  זוג מחברי DZR

  זוג מחברי DZR לסלמנדר "3/4.
  99.00

  מופה מעבר פלסטיק

  מופה מעבר פלסטיק הברגה פנימית "1 ל "3/4. כל...
  10.00

  ברז פלסטיק כדורי

  ברז פלסטיק כדורי למסנן מים. כל הזמנה פחות מ-399...
  15.00

  מסנן אבנית מומלץ

  מסנן אבנית

  מחפשים מכשיר איכותי ויעיל לטיפול בנזקי האבנית של מוצרי החשמל שלכם? האם ידעתם כי המים בישראל קשים ועשירים באבנית? האם ידעת כי האבנית גורמת לפגיעה חמורה בגופי חימום של מוצרי חשמל כמו דוד שמש, מכונת כביסה ומדיח כלים?

  ובכן, בחירת מכשיר נכון אשר לטיפול באבנית אינה עיניין של מה בכך, מסנן אבנית אינו מסנן את האבנית מהמים. חשוב לדעת את זה. הטיפול באבנית אינו נובע מהסינון אלה מתוספים כאלה ואחרים אשר מוספים למסנן אבנית עצמו.

  האבנית המצויה במים זורמת כחלקיקים והיא קטנה מידי על עבור כל מסנן אבנית וכאשר בוחרים להתקין מכשיר אשר יטפל באבנית חשוב לבדוק היטב את המכשיר ופרמטרים נוספים כגון טכנולוגיות ה"סינון של האבנית".

  מלבד זאת יש להתחשב בשיקולים נוספים כגון: סוג המערכת, עלויות נוספות כמו החלפת מחסנית, התקנה, תחזוקה שוטפת וכמובן מחיר ואחריות.

  אנשים רבים מחפשים אחר מסנן מים מומלץ לשם שיפור המים אשר בביתו, אך חשוב להבין כי אין כיום כלי שממש מסנן את המים, אך קיימות מערכות מתקדמות שדואגות לטפל באבנית שנמצאת בהם וכך למנוע את התגבשותה על גבי גופי החימום של מכשירי החשמל שעושים שימוש במים מהברז. המים שלנו מכילים אבנית אשר אמנם איננה מסוכנת לבני האדם אך מזיקה לצנרת המים, לברזים ולמכשירי החשמל אשר עושים שימוש במים, דוגמאת הקומקום, מכונת הכביסה, מדיח הכלים ואפילו דוד המים. פנייה אל חברת תמהיל תעניק לכם את האפשרות שברכישת המערכת היעילה ביותר בשוק כרגע. חברתנו נוסדה בשנת 1990 ולכל שנות פעילות מעניקה את השירות המקצועי והאמין ביותר בתחום, זאת בליווי המערכות החדישות של ה"סלמנדר" שנועדו לטיפול נכון באבנית ובקורוזיה.

  מסנן אבנית מומלץ – הכירו את מערכת ה"סלמנדר"

  במידה ואתם מחפשים אחר מסנן מים מומלץ, דעו כי המשימה אינה חייבת להיות מאתגרת ומבלבלת במיוחד. הכירו את מערכת ה"סלמנדר". מערכת זו מטפלת בצורה נכונה בבעיית האבנית אשר בבתים, זאת הודות לתהליך אלקטרוליטי פשוט המבוסס אבץ אשר ידידותי לסביבה ולא פוגע באיכות המים אשר נצרכים לאחר מכן על ידי באי הבית.

  בניגוד למערכות אחרות, מערכת ייחודית זו אינה משחררת כימיקלים למים אך אופן פעילותה גורם לאבנית להתגבש בצורה שונה מהרגיל. כך שבמקום קלציט, שהוא מעין קוביות, היא תתגבש כארגוניט פריכה, מעין מחטים אשר יכולים להתפורר במערכת המים הביתית. מערכת מומלצת וייחודית זו כבר הוכיחה את יעילותה בביתם של לקוחות מרוצים רבים והיא מותירה את הצנרת נקייה וללא סתימות למשך שנים רבות. כך שגם בקומקום, ההצטברות לא תהיה קשה ופוגעת, אלא תיראה פריכה ותתנקה בצורה פשוטה על ידי שטיפה בעזרת מי ברז.

  מהי אבנית במים?

  אבנית היא למעשה סוג של מלח המצוי במים קשים, היא נראית כשכבה בגוון לבן עד אפור שניתן לראות על גוף החימום בקומקום חשמלי.

  האבנית במים מורכבת בעיקר מסידן פחמתי CaCO3 וממגנזיום קרבונט. האבנית נוצרת כאשר יונים המומסים במים שוקעים בתהליך החימום של המים, והמקור של הכימיקלים הוא בגשמים העושים את דרכם למי התהום ועוברים דרך סלעי גיר וממיסים אותו.

  המים בישראל נחשבים קשים, כלומר יש בהם ריכוז גבוה של מינרלים כמו סידן ומגנזיום. לכן, המים הקשים בישראל נחשבים לבריאים מאוד.

  כאשר מחממים ומרתיחים את המים פוחתת המסיסות של המינרלים במי השתייה ואלה מתגבשים למוצק השוקע בתחתית הכלי, בדרך כלל בתחתית של קומקום חשמלי.

  האבנית מצטברת על כל גופי החימום במכשירי חשמל ביתיים ותעשייתיים, לרוב אנחנו נזהה את נזקי האבנית בדוד החשמלי שלנו, למיטיבי האבחנה יוכלו להבחין בנזקי האבנית במכונת הכביסה או במדיח הכלים, אך, מה שנסתר מעינינו לרוב אלה הנזקים שנעשים לקולטי השמש שלנו. הצינורות בקולטים דקים מאוד ונסתמים במהירות גדולה שכן, המים בהם מתחממים בקיץ ובימי חורף חמים והאבנית בהם מצטברת במהירות.

  זהו מפגע אסתטי אותו נראה גם על ברזי המים בבית או במקלחון הזכוכית שלנו אך חשוב מכך, האבנית גורמת לקיצור חיי גופי החימום וכתוצאה מכך לצריכת חשמל גבוהה יותר.

  מדוע חשוב לסנן אבנית מהמים?

  כאמור, המים בישראל קשים ורוויים במינרלים. בעת ההרתחה הם מתגבשים למוצק על גוף החימום לכן חשוב להסיר את שכבת האבנית. האבנית שוקעת גם כאשר המים אינם זורמים, וכך ניתן לראות את האבנית מצטברת באמבטיה, בפילטרים של הברזים, במקלחון ועוד.

  חשוב להדגיש כי אין סכנה בשתיית מים עם אבנית, ההיפך הוא הנכון! האבנית בריאה לגופינו מאוד!

  זהו בעיקר מפגע אסתטי, אך האבנית גורמת לסתימות בצנרת המים החמים, לעלייה משמעותית בהוצאות החשמל, לקיצור חיי מכונת הכביסה והדוד החשמלי וכיוצא בזה. לכן, מומלץ לכל אחד ואחת לרכוש מסנן אבנית אשר ממוקם בברז הראשי בכניסה לבית אשר מטפל בכל הבית או לחילופין להרכיב מסנן אבנית לדוד השמש או לכל מכשיר אחר וכתוצאה מכך שומר על דוד השמש, מכונת הכביסה, מדיח הכלים ולצנרת המים בכל הדירה.

  למה צריך מסנן אבנית?

  מסנן אבנית זו המחשבה הראשונה שעולה במוחם של אנשים כאשר הם ניתקלים בנזקים שעושה אבנית למוצרי החשמל הפועלים על חימום מים.

  לרוב אנחנו ניתקלים באבנית בגוף החימום שבדוד המים שלנו, כאשר אנחנו צריכים להחליפו פעם בשנה. אבנית שהצטברה על גוף החימום מנעה ממנו לחמם את המים ביעילות ובכך הושקעה אנרגיה רבה ללא התוצאה הרצויה.

  מסנני אבנית, מעבר לשמם היפה אינם למעשה מסננים את האבנית. חשוב לדעת, מסנן אבנית לא מסנן אבנית ואין לא יכולת לסנן את האבנית כיוון שהאבנית הממוססת במים לא ניתנת לסינון.

  מסנני אבנית הם למעשה פתרונות הארוזים בצורת מסנן אך תכולתם לרוב הם כדוריות סילפוס – סילפוס הוא מינרל המורכב ברובו מזרחן, הסליפוס למעשה משנה את הרכבו הכימי של של הסידן והמגנזיום ומונע את שקיעתו בצנרת.

  חשוב לדעת, אותם מסנני אבנית לא באמת יעצרו את האבנית. גם מחשבה על מסנן אבנית לדוד שמש היא לא פתרון כיוון שכבר הבנתם ששום מסנן ללא סילפוס או דומיו יעצרו באמת את האבנית.

  פתרון חכם וחסכוני לטיפול באבנית ללא סינון אבנית בעזרת כימיקלים ממי השתייה שלכם

  ישראלים רבים רכשו לאורך השנים מכשירים שונים לסינון מים. זהו שוק פרוץ ורווי במתחרים, לכן הצרכן מתקשה לקבל החלטה ולבחור במכשיר הנכון והמתאים ביותר לצרכיו הייחודיים.

  מי שרכש בעבר מכשיר ייעודי לסינון אבנית ולטיהור מים יודע כי עליו להחליף סנן פעם בחצי שנה, לכן זו הוצאה נוספת למשפחה.

  אם גם אתם רוצים לשדרג את איכות חייכם וליהנות ממים ללא אבנית, ואם אינכם רוצים להמשיך לרכוש פעם בחצי שנה מחסניות סילפוס ודומיו, כדאי לכם להזמין עוד היום את מכשיר סלמנדר – מסנן מים ביתי. כך לא תחדירו למים כימיקלים שונים ותיהנו מחיסכון אנרגטי ומשמירה על מוצרי החשמל בביתכם.

  סלמנדר - מכשיר ירוק בשונה מכל מסנן אבנית אחר

  מכשיר סלמנדר מיוצר באנגליה ועומד בכל התקנים המחייבים והקפדניים ביותר. זהו מכשיר איכותי ועמיד הכולל גם 6 שנות אחריות.

  את המכשיר ניתן להתקין בקו הראשי של צנרת המים הביתית, או בנקודה מתאימה בצינור להולכת מים לציוד ספציפי, למשל סמוך לברז המים שממנו יוצא צינור למכונת כביסה או למדיח כלים, בכניסת צינור המים לדוד שמש או דוד חשמלי (בוילר) וכדומה.

  המכשיר מגיע עם כיסוי נירוסטה עמיד בפני היווצרות קורוזיה, וכולל הברגת BSP להתקנה מהירה ופשוטה בכל תשתיות האינסטלציה בבתים פרטיים, בדירות, בבנייני מגורים משותפים ועוד.

  מכשיר סלמנדר נחשב למכשיר המתקדם ביותר בארץ, הוא בעל אישור ממכון התקנים הישראלי, משרד הבריאות והוא עומד בדרישות התקנים המחמירים ביותר בעולם.

  הסלמנדר הוא המכשיר היחידי לטיפול באבנית אשר מותאם לרגולציית הבניה הירוקה ומזכה ב8 נקודות.

  מעבר ליעילות בטיפול בריא באבנית, זהו מכשיר חסכוני ומשתלם במיוחד מאחר שיש להשקיע רק ברכישת המכשיר עלות חד פעמית, ולהבדיל ממכשירים מתחרים, אין צורך להחליף מחסנית פעם בחצי שנה.

  למה לרכוש מסנן אבנית? כשיש טיפול אקולוגי באבנית

  המלחמה באבנית משותפת לכל הישראלים. אף אחד אינו אוהב להשקיע שעות בניקוי אבנית מגופי החימום בקומקום החשמלי ובשאר מוצרי החשמל. לכן, רוב הציבור משקיע את מיטב כספו ורוכש פתרונות שונים לסינון האבנית מהמים.

  כיום יש בשוק שני סוגים עיקריים של מכשירים לסינון אבנית:

  מסנן אבנית עם טיפול במפגע באמצעות כימיקלים, לדוגמה מסנן הרדלס (Hardless) עם אבני לשם.
  מטפל באבנית ללא כימיקלים, למשל מכשיר סלמנדר לטיפול באבנית ללא תחזוקה וללא כימיקלים.
  מכשיר סלמנדר מציע טיפול יעיל ואפקטיבי באבנית הנמצאת במי השתייה בישראל, וזאת ללא כימיקלים (סיליפוס/אבני לשם). אפשר להגדיר אותו מסנן אבנית ללא סילפוס. שימוש במכשיר זה מאפשר לצרוך מים איכותיים ובריאים לאדם.

  מסנן אבנית של תמהיל

  אנשים רבים מחפשים אחר מסנן אבנית איכותי שיאפשר שמירה על מים נקיים במשך שנים. אך חשוב להבין כי כיום לא קיימת מערכת אשר מסננת את האבנית מחוץ למים שלנו, למעשה ניתן יהיה למצעו מערכות אשר מטפלות באבנית ביעילות ומונעות ממנה להתגבש בצורה הרגילה על גבי גופי חימום של מכשירים שונים. את המערכות החדישות והאיכותיות ביותר ניתן יהיה לאתר בחברת תמהיל. חברתנו נוסדה כמעט לפני שלושה עשורים והינה חברה מובילה בישראל בתחום החיסכון באנרגיה. חברתנו מתמחה בטיפול באבנית, התקנות, ופתרונות מקיפים בתחום החיסכון באנרגיה לשוק הביתי, המסחרי, המוסדי, התעשייתי, החקלאי והמוניציפלי.

  מסנן אבנית – מונע נזקים ביעילות המרבית

  מסנן אבנית הינו חיוני בעבור כל אדם. כולנו מכירים את ההצטברות המשונה על גבי גוף החימום של הקומקום אשר גורמת גם לתה שלנו להרגיש מעט מחוספס. התקנתה של מערכת שנועדה לטפל באבנית תוכל למנוע את המצב הזה ולהבטיח כי המים שנצרוך בבית לא יגרמו לנזקים יותר.

  סתימות בצנרת – האבנית שוקעת ועשויה לגרום לסתימות קשות בצנרת של המים בבית, אך לא רק שם. הצטברותה של האבנית עשויה לגרום לנזקים משמעותיים גם בברזים ואף באזורים שונים בקשורים לצנרת, כמו במקלחת ובאמבטיה.

  פגיעה במוצרי חשמל שונים – בין אם הקומקום, מכונת הכביסה או אפילו מדיח הכלים, כולם עושים שימוש במים מהברז, כך שנוכחותה של האבנית עשויה לפגוע בתפקוד יעיל של המכשירים ולהביא לקיצור משך חייהם.

  מסנן אבנית -בוחרים בחיים ללא אבנית

  פנו אל חברת תמהיל ותוכלו כבר עכשיו להתחיל וליהנות מחיים נטולי אבנית. זו שהורסת את הקומקום, המכונת כביסה ואפילו המדיח. צרו קשר כבר היום והצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם בכל, להרחיב אודות המערכות השונות אשר עומדות לרשותכם, לעמוד על ההבדלים והיתרונות של כל מערכת ואופן פעילותה ולבצע את ההתאמה המדויקת והיעילה ביותר להעדפות שלכם. כיום אין סיבה להמשיך ולסבול את נוכחותה המרגיזה של האבנית בחיינו, פנו אל חברת תמהיל והבטיחו את העובדה כי האבנית כבר לא תהייה חלק כה מהותי מהחיים שלכם.

   

  חברות בניית אתרים חברות בניית אתרים