מסנן סיליפוס

מסנן סילפוס הינו מסנן לשימוש הכולל מסנן תרחיפים וכדוריות סילפוס הנמצאות בתחתית המסנן.

בשוק, ישנם ספקים ומפיצים שונים למסנן ולכדוריות הסילפוס. כולם קונים את אותן כדוריות מאותו יבואן שמייבא אותן מהיצרן גרמני. הכדוריות מגיעות במארז של 700 גרם והוא מחייב החלפה כל חצי שנה. מסנן הסילפוס יותקן בכניסה לבית בסמוך למד המים. המסנן עומד בתקן הישראלי, אך ישנן מדינות המאפשרות שימוש בסילפוס אך במינוך נמוך משמעותי, ישנם מחקים רבים העוסקים בסוגיית החדרת זרחן למים כאמצעי לטיפול באבנית.

איך עובד סיליפוס?

הסילפוס מורכב מנתרן ומגנזיום סיליקאט, תפקידו של הסילפוס הוא למנוע התגבשות האבנית שנוצרת כאשר מחממים או מרתיחים את המים, חימום המים מפגיש ביון יוני הסידן ויוני הפחמת, חיבור זה הוא האבנית, האבנית מתקשה ועוטפת את גופי החימום, הסילפוס תפקידו להקשר ליון הסידן ובכך למנוע את היווצרות האבנית. תכונה זו תלוייה קודם כל ביכולת של הסילםוס להתמוסס במים ולהקשר ליוני הסידן.

למי שרוצה להתקין מסנן מים דירתי ללא סילפוס, לחברת תמהיל ישנו מכשיר “סלמנדר” בקוטר ¾ המתאים להתקנה בכל בית או דירה. הסלמנדר של חברת תמהיל מיובא מאנגליה ועובד בטכנולוגיה ירוקה בשיטה אלקטרוליטית, כלומר אין צורך להוסיף זרחן למים כדי למנוע את התגבשות האבנית אלא המכשיר משחרר יוני אבץ למים כצואה ממתח חשמלי מובנה הנוצר במכשיר. אי שימוש בסילפוס חוסך אחזקה שוטפת וכסף רב לאורך זמן.

מכשיר הסלמנדר ¾ עומד בכל התקנים, הבריטי הגרמני והישראלי וכל זאת ללא צורך בתחזוקה שוטפת והחלפות של מחסנית הסילפוס. מסנן אבנית של חברת תמהיל אינו מוסיף חומרים כימיים למי השתייה שלנו ובעל אחריות של שש שנים. לקריאה נוספת ומורחבת של דרך הפעולה ומחקרים בנושא, ניתן לפנות לאתר שלנו באינטרנט. המכשיר אינו מטפל בסינון התרחיפים במים שמקורם בתשתית של הצנרת הציבורית.

מסנן מים דירתי ללא סיליפוס

מסנן מים דירתי ללא סילפוס מונע את התגבשות האבנית על גופי החימום של דוד השמש, מכונת הכביסה, קומקום חשמלי ומדיח הכלים מונע סתימה של קולטי השמש ובכך שומר יעילות הקולטים למשך זמן רב, המסנן שומר ומאריך את אורך חיי כל המכונות והמכשירים שמחממים/מרתיחים מים חוסך החלפת גופי חימום עקב הצטברות האבנית עליהם. שמירת גוף החימום נקי מאבנית מונע בידוד טרמי ויוצר חיסכון אמיתי בחשמל.

חברת תמהיל מייבאת ומשווקת מוצרים איכותיים מאוד עם אחריות של שש שנים תו תקן ישראלי ואישור משרד הבריאות מזה כעשרים שנה. מכשירי הסלמנדר קיימים בכל הקטרים מ 22 מ”מ לבית/דירה ועד לקוטר 4 צול לבניינים רבי קומות והותקנו ברחבי הארץ הן בשוק הפרטי והן בשוק המוסדי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

מחפשים מכשיר איכותי ויעיל לטיפול בנזקי האבנית?

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:

0
    0
    סל קניות
    העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
      חישוב משלוח