מכשיר הסלמנדר מונע אבנית ומטהר את המים

ילדה שותה מים צלולים בכוס מים.

מי הברז במדינת ישראל הינם מים עשירים בסידן המגיעים אלינו לברזים בבית. מקור הסידן הוא בהמסת סלעי הסידן בתהליך חילחול המים לאדמה או בזרימת הנחלים למאגרי מים, הסידן המומס הוא האבנית במי ברז, אבנית נוצרת רק בתהליך חימום המים או כתוצאה של אידוי המים, בשני התהליכים דו תחמוצת הפחמן מתנדפת לאוויר והסידן מתגבש חזרה למוצק המכונה אבנית. זהו בדיוק התהליך ההפוך שהמיס את הסדין מסלעי המשקע והחדיר את הסדין למי השתייה שלנו.

הסלמנדר המיובא מאנגליה על ידי חברת תמהיל הוא מכשיר מונע אבנית, הסלמנדר מגיע במבחר קטרים לשימוש ביתי ומוסדי וכמובן ניתן להשיגו לכל ספיקת מים נדרשת, המכשיר מונע אבנית בשיטה אלקטרוליטית, בשיטה זו אין צורך להוסיף חומרים כימיים או נתרן למים, אין צורך בחיבור לחשמל וללא צורך בפעולות אחזקה חצי שנתיות וכל זה עם אחריות לשש שנים. את הסלמנדר ניתן להתקין על קו המים הראשי אחרי המסנן..

מטהר מים ביתי מונע אבנית

מכשיר הסלמנדר אינו מטהר מים ביתי, תפקיד מטהר המים הביתי הוא למנוע כניסת חיידקים, כימיקלים ומזיקים שונים למי השתייה שלנו. ישנם מספר שיטות לטיהור מים, הנפוצה בהם היא באמצעות פחם פעיל, השיטה פשוטה ויעילה לסילוק מזהמים אורגניים מהמים, בשיטה זו מעבירים את המים דרך גרגירי הפחם שלהם נקבוביות רבות שמגדילות מאוד את שטח המגע עם המים, לכן מולקולות אורגניות שנמצאות במים מעדיפות להקשר עם הפחמן ועל ידי כך מטהרים את מי השתיה.

מערכת טיהור מים מומלצת למניעת אבנית

מערכת טיהור מים מומלצת מכילה שלושה מרכיבים: סלמנדר מכשיר לטיפול באבנית, פילטר מים חמישים מקרון שיותקן בכניסה לבית שימוקם לפני הסלמנדר ומסנן פחם שיותקן בדרך כלל מתחת לכיור על מנת שיטהר את מי השתייה בלבד. מכשיר לטיפול באבנית ומסנן קיימים בכל קטרים של הצנרת התקנית, שילוב זה יספק סינון של המים מתרחיפים בקוטר העולה על חמישים מיקרון נקבל מניעת התגבשות אבנית וטיהור המים ממולקולת אורגניות.

המערכת של תמהיל למניעת האבנית במי ברז

המערכת המשולבת תספק לכם מים איכותיים לשתייה ללא תרחיפים, ללא חיידקים וטעמי לוואי תוך כדי שמירה על גופי החימום של מכונת הכביסה, דוד השמש ומדיח כלים מנזקי האבנית הגנה זו מביאה לחיסכון אמיתי בחשמל לאורך שנים רבות.

המוצרים האיכותיים שלנו בעלי תו תקן ממכון התקנים הבריטי, מכון התקנים הגרמני וכמובן ממכון התקנים הישראלי, מכשירים אילו נמכרים מזה כעשרים שנה והותקנו ברחבי הארץ ואלפי לקוחות פרטיים ועשרות לקוחות מוסדיים יעידו על שירות מקצועי ושירות מעולה.

מחפשים מכשיר איכותי ויעיל לטיפול בנזקי האבנית?

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:

עוד בנושא

מים בריאים ואיכותיים עם תמהיל

שמרו על מים בריאים ואיכותיים

אתם יכולים להנות מסינון של אבנית במי השתייה בבית לצד שמירה על מים בריאים ואיכותיים נטולי כימיקלים. עם מסנן אבנית ללא כימיקלים אתם מבטיחים לעצמכם,

שמרו על מכשירי החשמל והצנרת

שמרו על מכשירי החשמל והצנרת שלכם

אם אתם רוצים למנוע סתימות במכשירי החשמל השונים שבבית כמו גם סתימות בצנרת, הפתרון לכך הוא התקנה של מסנן אבנית לברז בבית. התקנת מסנן אבנית

השפעות האבנית כל מה שרציתם לדעת

השפעות האבנית

מניעת אבנית בבתים היא משימה שמשקי בית רבים מתמודדים איתה. בבתים באזורים שונים יש מצבורי אבנית בכמויות שונות. חשוב להבין שהאבנית לכשעצמה איננה מזיקה לבריאותנו.

מניעת גרגירי אבנית במים עם המסננים של תמהיל

מניעת גרגירי אבנית במים

כדי למנוע גרגירי אבנית במים וכדי למנוע הצטברות של אבנית על גופי החימום של הדוד או הקומקום – כל מה שאתם צריכים זה מסנן אבנית.

0
    0
    סל קניות
    העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
      חישוב משלוח