מונע אבנית

מי הברז במדינת ישראל הינם מים עשירים בסידן המגיעים אלינו לברזים בבית. מקור הסידן הוא בהמסת סלעי הסידן בתהליך חילחול המים לאדמה או בזרימת הנחלים למאגרי מים, הסידן המומס הוא האבנית במי ברז, אבנית נוצרת רק בתהליך חימום המים או כתוצאה של אידוי המים, בשני התהליכים דו תחמוצת הפחמן מתנדפת לאוויר והסידן מתגבש חזרה למוצק המכונה אבנית. זהו בדיוק התהליך ההפוך שהמיס את הסדין מסלעי המשקע והחדיר את הסדין למי השתייה שלנו.

הסלמנדר המיובא מאנגליה על ידי חברת תמהיל הוא מכשיר מונע אבנית, הסלמנדר מגיע במבחר קטרים לשימוש ביתי ומוסדי וכמובן ניתן להשיגו לכל ספיקת מים נדרשת, המכשיר מונע אבנית בשיטה אלקטרוליטית, בשיטה זו אין צורך להוסיף חומרים כימיים או נתרן למים, אין צורך בחיבור לחשמל וללא צורך בפעולות אחזקה חצי שנתיות וכל זה עם אחריות לשש שנים. את הסלמנדר ניתן להתקין על קו המים הראשי אחרי המסנן..

מטהר מים ביתי

מכשיר הסלמנדר אינו מטהר מים ביתי, תפקיד מטהר המים הביתי הוא למנוע כניסת חיידקים, כימיקלים ומזיקים שונים למי השתייה שלנו. ישנם מספר שיטות לטיהור מים, הנפוצה בהם היא באמצעות פחם פעיל, השיטה פשוטה ויעילה לסילוק מזהמים אורגניים מהמים, בשיטה זו מעבירים את המים דרך גרגירי הפחם שלהם נקבוביות רבות שמגדילות מאוד את שטח המגע עם המים, לכן מולקולות אורגניות שנמצאות במים מעדיפות להקשר עם הפחמן ועל ידי כך מטהרים את מי השתיה.

מערכת טיהור מים מומלצת

מערכת טיהור מים מומלצת מכילה שלושה מרכיבים: סלמנדר מכשיר לטיפול באבנית, פילטר מים חמישים מקרון שיותקן בכניסה לבית שימוקם לפני הסלמנדר ומסנן פחם שיותקן בדרך כלל מתחת לכיור על מנת שיטהר את מי השתייה בלבד. מכשיר לטיפול באבנית ומסנן קיימים בכל קטרים של הצנרת התקנית, שילוב זה יספק סינון של המים מתרחיפים בקוטר העולה על חמישים מיקרון נקבל מניעת התגבשות אבנית וטיהור המים ממולקולת אורגניות.

אבנית במי ברז

המערכת המשולבת תספק לכם מים איכותיים לשתייה ללא תרחיפים, ללא חיידקים וטעמי לוואי תוך כדי שמירה על גופי החימום של מכונת הכביסה, דוד השמש ומדיח כלים מנזקי האבנית הגנה זו מביאה לחיסכון אמיתי בחשמל לאורך שנים רבות.

המוצרים האיכותיים שלנו בעלי תו תקן ממכון התקנים הבריטי, מכון התקנים הגרמני וכמובן ממכון התקנים הישראלי, מכשירים אילו נמכרים מזה כעשרים שנה והותקנו ברחבי הארץ ואלפי לקוחות פרטיים ועשרות לקוחות מוסדיים יעידו על שירות מקצועי ושירות מעולה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

מחפשים מכשיר איכותי ויעיל לטיפול בנזקי האבנית?

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:

0
    0
    סל קניות
    העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
      חישוב משלוח