מחפשים מכשיר לטיפול בנזקי האבנית? השאירו את הפרטים ונחזור אליכם


מסנן אבנית ללא סיליפוס

אחד הפתרונות הנפוצים ביותר לאבנית במים בארץ הוא הסיליפוס, אך מעניין לגלות כי קיים גם מסנן אבנית ללא סיליפוס. מסננים אלו יעילים לא פחות ופועלים בדרך שונה. חברת תמהיל המקצועית והמנוסה מעמידה לרשותכם מבחר של מערכות ייחודיות אשר מטפלות באבנית שבמים ויביאו לשיפור משמעותי בהארכה של חייהם ותפקודם של מכשירי חשמל שונים, דוגמת הקומקום, מכונת הכביסה ואפילו דוד המים או מדיח הכלים. מעבר לכך, חברתנו מעניקה את שירותי המקצועיים גם בעבור השוק המסחרי, המוסדי, התעשייתי, החקלאי והמוניציפלי.

מסנן אבנית ללא סיליפוס – יש חיה כזו?

בשלב הראשון חשוב להבין על איזו דרך פעולה מתבססים סנני הסיליפוס. מסננים אלו לרוב מכילים מעיין קריסטלים אשר עשויים העיקר מסיליקאטים ופוספאטים בשילוב של מתכות כבדות אחרות. אמנם, הדבר נחשב בתור אחד הפתרונות היעילים והזולים ביותר, אך נוכל לראות כי הרכב החומרים של סנן זה גרם למדינות מסוימות לפסול את המוצר לשימוש הביתי מחשש בריאותי. בארץ עדיין עושים בו שימוש אנשים רבים, אך חשוב לדעת כי קיים גם מסנן אבנית ללא סיליפוס אשר עושה עבודה לא פחות טובה.

אחת הדוגמאות המוצלחות ביותר למסנן שכזה היא מערכת הסלמנדר. מוצר ייחודי זה בנוי משתי אלקטרודות, אחת מאבץ והשנייה מנחושת, אשר בעזרת תהליך אלקטרוליטי, גורמות להתגבשות האבנית מחדש בתור מעין מחטים פריכות אשר נשטפות הלאה ואינן יוצרות שכבה קשה כסלע. פתרון ייחודי זה לא כולל התעסקות על כימיקלים ואינו מוסיף דבר לתוך המים שלנו.

מסנן אבנית ללא סיליפוס – לדאוג למים שלכם

המים הם חלק בלתי נפרד מחיי בני האדם, זאת לא רק בשתייה החיונית לחיים, אלא גם בשימוש לניקיון ואף להפעלת מכשירים שונים בחיי היום יום שלנו. חברת תמהיל הוותיקה, מעניקה לכם את האפשרות להתחדש במערכת מקצועית לטיפול באבנית אשר מתבססת על טכנולוגיה אמינה, ירוקה ומתקדמת. התקנתה של מערכת זו תבטיח את הקץ למצבורי האבנים בכל מקום ואת הארכת משך חייהם של מכשירי חשמל שונים.

מחפשים מכשיר איכותי ויעיל לטיפול בנזקי האבנית?

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

כנסו לחנות Online
חברות בניית אתרים חברות בניית אתרים