פילטר מים לבית הפתרון המושלם לבעיית האבנית

פילטר מים לבית הפתרון המושלם לבעיית האבנית

פילטר מים לבית הינו שם גנרי לכל סוגי המסננים אשר ניתן לרכוש ולהתקין.

הפילטרים מתחלקים למגוון של שיטות וצורות והם מתאימים לכל צנרת תקנית בישראל, השיטות הנפוצות הן: פחם פעיל, ממברנות מנירוסטה או פלסטיק ונורות אולטרה סגולות, פילטר מים לבית יכול להיות מותקן בכניסה לבית או בצנרת בתוך הבית. יש להקפיד לרכוש פילטר איכותי עם אחריות ותו תקן.

פילטר מים ביתי – הפתרון לכל הבעיות

פילטר מים ביתי יכול לטפל במגוון בעיות שקיימות במים בישראל, בעיות כגון: מים קשים , קרי מים עם סידן ומגנזיום, תרחיפים הקיימים בצנרת הראשית, טעמי לוואי, חלודה חול ועוד. פילטר מים ביתי יכול להיות עם מסנן פחם או מלחים, ממברנות בקטרים שונים ותוספים שונים למניעת אבנית.

סינון מים ביתי למניעת אבנית

סינון מים ביתי אמור ויכול לטפל בכל התופעות הנ”ל, בדרך כלל הדבר ידרוש תחזוקה שוטפת של החלפת מסננים כל חצי שנה או הוספת מלחים לריכוך או תוספת של חומרים כימיים הדורשים גם הם החלפה בכל שישה חודשים.

אנו בחברת תמהיל ממליצים על מסנן אבנית לברז הראשי, מכשיר שעובד בטכנולוגיה ירוקה בשיטה אלקטרוליטית. בשיטה זו, מתקינים את המכשיר קרוב מאוד למד המים ומאפשרים הגנת מאבנית על כל גופי החימום הצנרת וקולטי השמש בבית או בבניין, המכשיר מגיע בכל קוטר וספיקה ועומד בכל התקנים, הבריטי הגרמני והישראלי וכל זאת ללא צורך בתחזוקה שוטפת והחלפות של גוף הסינון.

בנוסף למכשיר לטיפול באבנית, אנו ממליצים על התקנת פילטר מים בכניסה לבית שימוקם לפני הסלמנדר – מכשיר לטיפול באבנית, פילטרים אלה יכולים להיות אוטומטים או חצי אוטומטיים וקיימים בכל קוטר החל מאחד צול ועד ארבעה צול. שילוב זה יספק סינון של המים מתרחיפים בקוטר העולה על חמישים מיקרון ובכך נקבל מערכת משולבת המסננת את המים ומונעת התגבשות אבנית.

פילטר מים בכניסה לבית של חברת תמהיל

המערכת המשולבת תספק לכם מים איכותיים לשתייה ללא תרחיפים כגון: חול, חלודה תוך כדי שמירה על גופי החימום וחיסכון אמיתי בחשמל.

המוצרים שלנו איכותיים מאוד מתוצרת אנגליה, נשמרים לאורך זמן ובעלי שש שנים אחריות. מזה כעשרים שנה מערכות אלה הותקנו ברחבי הארץ ואלפי לקוחות פרטיים ועשרות לקוחות מוסדיים יעידו על שירות מקצועי ושירות מעולה.

האבנית ידועה כבר במשך שנים רבות בתור אחד הגורמים לבעיות בצנרת כמו גם במכשירי חשמל שונים אשר עושים שימוש במים. על כן, רבים מחפשים אחר מסנן אבנית איכותי שיצליח יטפל בבעיה זו. את המערכות האיכותיות ויעילות ביותר לטיפול באבנית במים תוכלו למצוא בחברת תמהיל הוותיקה. חברתנו מובילה את התחום מזה כמעט שלושה עשורים ותשמח להעמיד לרשותכם את שירותיה המקצועיים.

מדוע פילטר מים לבית חשוב כל כך?

כל אדם מכיר את האבנית אשר נוטה להצטבר בקרקעית הקומקום ועל גבי גוף החימום שלו. אותה שכבה קשה עשויה לפגוע בקומקום ולקצר את משך חייו. תופעה זו עשויה להתרחש בכל מכשיר חשמלי אשר עושה שימוש במים מהברזים. על מנת למנוע מצב זה אשר גורם להוצאות גבוהות ומיותרות, הרי שניתן יהיה להתקין פילטר אבנית אשר ימנע ממנה לפגוע ברכוש שלנו.

אמנם, האבנית אינה מציגה סיכונים בריאותיים, אך חשוב להבין כי היא עלולה לגרום לנו להוצאות גבוהות במיוחד בניסיון לתקן את הנזקים אשר תגרום לא רק למכשירים השונים אלא גם לצנרת ולברזים. הצטברותה של האבנית הופכת לשכבה קשה במיוחד אשר עשויה לגרום לסתימות.

אחד הפתרונות היעילים ביותר יהיה בהתקנתה של מערכת ייחודית אשר מטפלת באבנית שבמים בצורה יעילה במיוחד. דוגמא למערכת שכזו היא מערכת הסלמנדר. מערכת זו עושה שימוש בתהליך אלקטרוליטי אשר גורם לאבנית להתגבש בצורה שונה ופריכה יותר אשר לא תיצור סתימות וניתנת לשטיפה על ידי מי ברז מהקומקום. יתרון נוסף של מערכת זו הוא בעצם העובדה כי אינה עושה שימוש בכימיקלים שונים אשר עשויים לזהם את המים ואף לא יעלה הצורך שבחלפה שלה.

פילטר מים בכניסה לבית – הפתרון המושלם לבעיית האבנית

פנייה אל חברת תמהיל מעניקה לכם את האפשרות להצטייד בכל אותן מערכות הטיפול באבנית אשר הוכיחו לא פעם את יעילותן במשימה זו. כל שיהיה עליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברתנו והצוות המקצועי והמנוסה שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע במענה מקצועי ותכליתי בעבור כל שאלה אשר עשויה להתעורר בנושא. צרו קשר כבר עכשיו והבטיחו מים נטולי אבנית בביתכם.

התקנת פילטר מים לבית

האם מותקן לכם פילטר מים לבית? במידה ולא כדאי שתקראו את המאמר שלפניכם. התקנת פילטר מים לבית היא חשובה מאוד לתקינות הצנרת ומכשירי החשמל, והן לבריאות של בני הבית. באזורים רבים בישראל המים שמגיעים אלינו בצינורות אלו הם מים “קשים” בהם ישנה כמות גבוהה של אבנית.

פילטר מים לבית למניעת אבנית

חשוב לציין שאין כל נזק גופני בשתיית מים עם אבנית. האבנית (תערובת של סידן ומגנזיום) איננה מצטברת בגוף ברמה עודפת, והגוף שלנו יודע להפריש אותה החוצה. אין שום קשר בין הצטברות אבנים בכליות לבין מי שתייה עם אבנית.

תקלות במכשירי חשמל

אם כן, הסיבה שאנו רוצים להימנע מצריכה של מים עם רמת אבנית גבוהה היא משום שהאבנית גורמת לסתימות ונזקים בצנרת ומכשירי החשמל. דוד השמש עלול להפסיק לפעול, ומכונת הכביסה עלולה להתקלקל. מיותר לציין את העלות הכספית של תיקון במקרה של נזק, ואת הסיטואציה עמה יש להתמודד בעונת החורף כאשר אין מים חמים. התקנת פילטר מים לבית תצמצם כאמור את צריכת החשמל.

חשבון חשמל מנופח

היבט נוסף הוא ההיבט הכספי. מים “קשים” גורמים למכשירי החשמל להתאמץ יותר כדי לתפקד ולכן צריכת האנרגיה מוגברת כדי להפיק את אותה כמות נתונה של מים חמים, בהשוואה לשימוש במים שאינם “קשים”. משפחה בת כמה נפשות תשלם לאורך השנים לא מעט כסף מיותר.

פילטר למים בבית של חברת תמהיל אינו פוגע בסביבה

ובהקשר הזה קשה להימנע מההיבט הסביבתי. צריכה עודפת של מקורות אנרגיה להפקת חשמל מזיקה לסביבה, כאש מדובר בתחנות כוח שאינן ירוקות. תחנות כוח להפקת חשמל מבוססות צריכה של פחם יצרכו פחם עודף להפקה של אותה כמות אנרגיה נתונה, וחבל. בסופו של יום אנו האזרחים נשלם יותר מיסים ושנהנה מרמת חיים פחות טובה.

הפתרון הוא התקנה של פילטר מים לבית. ברמת הבניין יש להתקין פילטר (מסנן) מים ראשי, וכך לצמצם משמעותית את מצבורי האבנית בצנרת.  בכדי להתקין פילטר מים ביתי שיענה על הצרכים שלכם ובכדי לדעת כיצד לתחזק אותו, תוכלו לפנות לשירות המתמחה בפתרונות מים וחיסכון באנרגיה. פנו עוד היום לחברת תמהיל המומחית בתחום, ותזכו לייעוץ מקצועי.

מחפשים מכשיר איכותי ויעיל לטיפול בנזקי האבנית?

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:

עוד בנושא

מים בריאים ואיכותיים עם תמהיל

שמרו על מים בריאים ואיכותיים

אתם יכולים להנות מסינון של אבנית במי השתייה בבית לצד שמירה על מים בריאים ואיכותיים נטולי כימיקלים. עם מסנן אבנית ללא כימיקלים אתם מבטיחים לעצמכם,

שמרו על מכשירי החשמל והצנרת

שמרו על מכשירי החשמל והצנרת שלכם

אם אתם רוצים למנוע סתימות במכשירי החשמל השונים שבבית כמו גם סתימות בצנרת, הפתרון לכך הוא התקנה של מסנן אבנית לברז בבית. התקנת מסנן אבנית

השפעות האבנית כל מה שרציתם לדעת

השפעות האבנית

מניעת אבנית בבתים היא משימה שמשקי בית רבים מתמודדים איתה. בבתים באזורים שונים יש מצבורי אבנית בכמויות שונות. חשוב להבין שהאבנית לכשעצמה איננה מזיקה לבריאותנו.

מניעת גרגירי אבנית במים עם המסננים של תמהיל

מניעת גרגירי אבנית במים

כדי למנוע גרגירי אבנית במים וכדי למנוע הצטברות של אבנית על גופי החימום של הדוד או הקומקום – כל מה שאתם צריכים זה מסנן אבנית.

0
    0
    סל קניות
    העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
      חישוב משלוח