מחפשים מכשיר לטיפול בנזקי האבנית? השאירו את הפרטים ונחזור אליכם


  פילטר מים לבית

  פילטר מים לבית הינו שם גנרי לכל סוגי המסננים אשר ניתן לרכוש ולהתקין.

  הפילטרים מתחלקים למגוון של שיטות וצורות והם מתאימים לכל צנרת תקנית בישראל, השיטות הנפוצות הן: פחם פעיל, ממברנות מנירוסטה או פלסטיק ונורות אולטרה סגולות, פילטר מים לבית יכול להיות מותקן בכניסה לבית או בצנרת בתוך הבית. יש להקפיד לרכוש פילטר איכותי עם אחריות ותו תקן.

  פילטר מים ביתי – הפתרון לכל הבעיות

  פילטר מים ביתי יכול לטפל במגוון בעיות שקיימות במים בישראל, בעיות כגון: מים קשים , קרי מים עם סידן ומגנזיום, תרחיפים הקיימים בצנרת הראשית, טעמי לוואי, חלודה חול ועוד. פילטר מים ביתי יכול להיות עם מסנן פחם או מלחים, ממברנות בקטרים שונים ותוספים שונים למניעת אבנית.

  סינון מים ביתי למניעת אבנית

  סינון מים ביתי אמור ויכול לטפל בכל התופעות הנ"ל, בדרך כלל הדבר ידרוש תחזוקה שוטפת של החלפת מסננים כל חצי שנה או הוספת מלחים לריכוך או תוספת של חומרים כימיים הדורשים גם הם החלפה בכל שישה חודשים.

  אנו בחברת תמהיל ממליצים על מסנן אבנית לברז הראשי, מכשיר שעובד בטכנולוגיה ירוקה בשיטה אלקטרוליטית. בשיטה זו, מתקינים את המכשיר קרוב מאוד למד המים ומאפשרים הגנת מאבנית על כל גופי החימום הצנרת וקולטי השמש בבית או בבניין, המכשיר מגיע בכל קוטר וספיקה ועומד בכל התקנים, הבריטי הגרמני והישראלי וכל זאת ללא צורך בתחזוקה שוטפת והחלפות של גוף הסינון.

  בנוסף למכשיר לטיפול באבנית, אנו ממליצים על התקנת פילטר מים בכניסה לבית שימוקם לפני הסלמנדר – מכשיר לטיפול באבנית, פילטרים אלה יכולים להיות אוטומטים או חצי אוטומטיים וקיימים בכל קוטר החל מאחד צול ועד ארבעה צול. שילוב זה יספק סינון של המים מתרחיפים בקוטר העולה על חמישים מיקרון ובכך נקבל מערכת משולבת המסננת את המים ומונעת התגבשות אבנית.

  פילטר מים בכניסה לבית של תמהיל

  המערכת המשולבת תספק לכם מים איכותיים לשתייה ללא תרחיפים כגון: חול, חלודה תוך כדי שמירה על גופי החימום וחיסכון אמיתי בחשמל.

  המוצרים שלנו איכותיים מאוד מתוצרת אנגליה, נשמרים לאורך זמן ובעלי שש שנים אחריות. מזה כעשרים שנה מערכות אלה הותקנו ברחבי הארץ ואלפי לקוחות פרטיים ועשרות לקוחות מוסדיים יעידו על שירות מקצועי ושירות מעולה.

  האבנית ידועה כבר במשך שנים רבות בתור אחד הגורמים לבעיות בצנרת כמו גם במכשירי חשמל שונים אשר עושים שימוש במים. על כן, רבים מחפשים אחר מסנן אבנית איכותי שיצליח יטפל בבעיה זו. את המערכות האיכותיות ויעילות ביותר לטיפול באבנית במים תוכלו למצוא בחברת תמהיל הוותיקה. חברתנו מובילה את התחום מזה כמעט שלושה עשורים ותשמח להעמיד לרשותכם את שירותיה המקצועיים.

  מדוע פילטר מים לבית חשוב כל כך?

  כל אדם מכיר את האבנית אשר נוטה להצטבר בקרקעית הקומקום ועל גבי גוף החימום שלו. אותה שכבה קשה עשויה לפגוע בקומקום ולקצר את משך חייו. תופעה זו עשויה להתרחש בכל מכשיר חשמלי אשר עושה שימוש במים מהברזים. על מנת למנוע מצב זה אשר גורם להוצאות גבוהות ומיותרות, הרי שניתן יהיה להתקין פילטר אבנית אשר ימנע ממנה לפגוע ברכוש שלנו.

  אמנם, האבנית אינה מציגה סיכונים בריאותיים, אך חשוב להבין כי היא עלולה לגרום לנו להוצאות גבוהות במיוחד בניסיון לתקן את הנזקים אשר תגרום לא רק למכשירים השונים אלא גם לצנרת ולברזים. הצטברותה של האבנית הופכת לשכבה קשה במיוחד אשר עשויה לגרום לסתימות.

  אחד הפתרונות היעילים ביותר יהיה בהתקנתה של מערכת ייחודית אשר מטפלת באבנית שבמים בצורה יעילה במיוחד. דוגמא למערכת שכזו היא מערכת הסלמנדר. מערכת זו עושה שימוש בתהליך אלקטרוליטי אשר גורם לאבנית להתגבש בצורה שונה ופריכה יותר אשר לא תיצור סתימות וניתנת לשטיפה על ידי מי ברז מהקומקום. יתרון נוסף של מערכת זו הוא בעצם העובדה כי אינה עושה שימוש בכימיקלים שונים אשר עשויים לזהם את המים ואף לא יעלה הצורך שבחלפה שלה.

  פילטר מים בכניסה לבית – הפתרון המושלם לבעיית האבנית

  פנייה אל חברת תמהיל מעניקה לכם את האפשרות להצטייד בכל אותן מערכות הטיפול באבנית אשר הוכיחו לא פעם את יעילותן במשימה זו. כל שיהיה עליכם לעשות הוא ליצור קשר עם חברתנו והצוות המקצועי והמנוסה שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע במענה מקצועי ותכליתי בעבור כל שאלה אשר עשויה להתעורר בנושא. צרו קשר כבר עכשיו והבטיחו מים נטולי אבנית בביתכם.

  מחפשים מכשיר איכותי ויעיל לטיפול בנזקי האבנית?

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

  כנסו לחנות Online
  חברות בניית אתרים חברות בניית אתרים