פתרונות לטיפול באבנית מוניציפלי

טיפול נכון באבנית שומר על תקינות המיכשור בתעשיה

סלמנדר מעניק פתרונות חכמים לטיפול באבנית גם בתחומי התעשייה השונים. תוכלו למצוא את הסלמנדר שלנו בבתי חולים, מרכזי נופש ובתי מלון, בתי דפוס, מפעלים ועוד.


לקוחות מתחום התעשיה ממליצים

” סלמנדר “2 הותקן לפני מחליף חום צינורות 10 מ”ר … נפתרו אצלנו בעיות חימום המים ותחזוקתם..לפני ההתקנה היינו צריכים מדי חצי שנה לקדוח את מעברי המים ולבצע טיפול וניקוי כימי…מזה 4 שנים אחרי ההתקנה בוצע ניקוי כימי בלבד …החזר השקעה מהיר ויעיל

(ו. עובדיה, מכתשים מפעלים כימים בע”מ)

בדפוס אופסט המים הינם מרכיב חשוב בתהליך הדפוס… מאז רכשנו מתמהיל מיכשור שכלל מרכך אוטומטי ומערכת אוסמוזה הפוכה….איכות הדפוס השתפרהבעיות האחזקה והבלאי נעלמו…השרות בתמהיל מקצועי, אדיב ומהיר”

(אלי זיתוני, דפוס אומני אופסט, תל אביב)

“סלמנדר “1 הותקן לפני מרככים הורכב במכון התערובת של נהלל .. לפני התקנת הסלמנדר היה צורך בביצוע רענון למרככים כל 50 קוב, לאחר הרכבת הסלמנדר היה  צורך לרענן אחרי 72 קוב…הסלמנדר הביא לחיסכון ניכר בעלויות תפעול

(דב גל, מנהל אחזקה מכון תערובת נהלל)

“בסיס צריפין הותקן סלמנדר “1/2 1 .. על קו כניסת המים לתנור מים חמים…אחרי 5 חודשים נפתח האוגן הקדמי של התנור ולא קיימת שקיעה של אבנית קשה על דפנות הצינורות..האבנית הפכה לאבקה רכה אשר סולקה בניקוי ידני ללא צורך בחומצות או חומרים כימיים..”

(מרסל כנר, בח”ק מהנדס מכונות ראשי)

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

מחפשים מכשיר איכותי ויעיל לטיפול בנזקי האבנית?

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:

0
    0
    סל קניות
    העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
      חישוב משלוח