מהי אבנית?

האבנית היא מינרל – סידן, אשר התגבש לאבן קשה. האבנית מגיעה אל הבתים שלנו במשקע שהומס על ידי מי הגשמים.

הגשם מחלחל אל מי התהום ומועבר אלינו באמצעות שאיבת מי התהום אל בתינו. הופעתה של אבנית מתאפיינת בהתגשות לבנה על גופי החימום של מכשירי החשמל.

האבנית הופכת למוצקה בעת חימום המים. לרוב, אנו רואים את משקע האבנית על גופי החימום של הקומקום החשמלי או אחת לתקופה כאשר אנו נאלצים להחליף את גוף החימום של הדוד החשמלי שלנו.

תופעות האבנית

כולנו סובלים מאבנית, בגופי החימום, בראשי המקלחת בברזים ואביזרים, במכשירי החשמל הגז והסולר השונים – דוד החימום, מכונת כביסה, מדיח כלים, טפטפות, מזרונים לחים מחליפי חום ועוד.

האבנית המומסת אשר למעשה מעשירה את המים בסידן ומגנזיום וחיונית לבריאותנו. פוגעת במכשירי החשמל ובכך מבזבזת אנרגיה, משאבים וכתוצאה מכך כסף רב.

אצלנו בתמהיל מצאנו את הפתרון המנצח עבורכם!  במקום להוציא את הסידן מהמים, על ידי הוספת כימיקלים או מלח, אנחנו מטפלים בסידן, כך שיתגבש בצורה פריכה ושבירה. האבנית הופכת ליתרון, כיוון שהסידן החיוני לבריאותינו נשאר במים מבלי שמוצרי החשמל ינזקו.

מתוך מאמר על מים – מכון דוידסון למאמר המלא לחצו כאן

טיפול באבנית

את ההזנחה בטיפול באבנית תראו לרוב על המקלחון שלכם, בברזי השתייה ובקומקום החשמלי אך הפגיעה העיקרית אינה ניראית לעין.

לרוב היא נמצאת בגופי החימום, בדוד החשמלי בקולטי השמש אשר על גגות הבית במדיחי הכלים ומכונות הכביסה. הזנחה זו עולה ביוקר במיוחד בפן הכלכלי – כאשר חשבון החשמל עולה פלאים ומכשירי החימום נשחקים ויש צורך בהחלפתם.

נכון להיום ישנם סוגים שונים לטיפול באבנית מי טובים יותר ומי טובים פחות – אולם רק הסלמנדר של חברת תמהיל בעל 6 שנות אחריות! הסלמנדר של חברת תמהיל יכול להית מותקן על ברז הכניסה לבית בצורה אנכית או אופקית.

סלמנדר הוא הפתרון האידאלי עבורכם לטיפול באבנית! אנחנו כל כך בטוחים בעצמנו שפשוט המוצר מגיע עם 6 שנות אחריות ולהבדיל מפתרונות אחרים – לסלמנדר אין שום עלויות נוספות – אין צורך בהחלפת כדוריות או אבנים – דבר אשר חוסך לכם כסף רב!  

סגירת תפריט
חייגו
×
×

עגלת קניות