מחפשים מכשיר לטיפול בנזקי האבנית? השאירו את הפרטים ונחזור אליכם


  טיפול באבנית – פתרונות חכמים

  מהי אבנית?

  האבנית היא מינרל – סידן, אשר התגבש לאבן קשה. האבנית מגיעה אל הבתים שלנו במשקע שהומס על ידי מי הגשמים.

  הגשם מחלחל אל מי התהום ומועבר אלינו באמצעות שאיבת מי התהום אל בתינו. הופעתה של אבנית מתאפיינת בהתנגשות לבנה על גופי החימום של מכשירי החשמל.

  האבנית הופכת למוצקה בעת חימום המים.

  לרוב, אנו רואים את משקע האבנית על גופי החימום של הקומקום החשמלי או אחת לתקופה כאשר אנו נאלצים להחליף את גוף החימום של הדוד החשמלי שלנו.

  תופעות האבנית

  כולנו סובלים מאבנית, בגופי החימום, בראשי המקלחת בברזים ואביזרים, במכשירי החשמל הגז והסולר השונים – דוד החימום, מכונת כביסה, מדיח כלים, טפטפות, מזרונים לחים מחליפי חום ועוד.

  האבנית המומסת אשר למעשה מעשירה את המים בסידן ומגנזיום וחיונית לבריאותנו. פוגעת במכשירי החשמל ובכך מבזבזת אנרגיה, משאבים וכתוצאה מכך כסף רב.

  אצלנו בתמהיל מצאנו את הפתרון המנצח עבורכם! במקום להוציא את הסידן מהמים, על ידי הוספת כימיקלים או מלח, אנחנו מטפלים בסידן, כך שיתגבש בצורה פריכה ושבירה. האבנית הופכת ליתרון, כיוון שהסידן החיוני לבריאותינו נשאר במים מבלי שמוצרי החשמל ינזקו.

  מתוך מאמר על מים – מכון דוידסון למאמר המלא לחצו כאן

  הסלמנדר הוא לא עוד מסנן אבנית. שיטת הטיפול של הסלמנדר באבנית מבוססת על טיפול אלקטרוליטי במים. המכשיר פותח על ידי חברת Fluid Dynamics הבריטית ונמצא בשימוש במיליוני בתים ברחבי העולם כאלטרנטיבה למרככי מים ומסננים עם טיפול כמיקלי.

  ה'סלמנדר' יכול להיות מותקן בקו הצינור הראשי של הבית או לחילופין יכול לטפל בציוד ספציפי כזה או אחר כגון דוד מים, מכונת כביסה ועוד. עם כיסוי נירוסטה ועם הברגת BSP, ניתן להתקין את הסלמנדר בפשטות בכל מערכות האינסטלציה הנפוצות.

  ה'סלמנדר' מיוצר בבריטניה ומגיע עם 6 שנות אחריות.

  כיצד המכשיר מטפל באבנית?

  אבנית נוצרת באזורים של מים קשים, בעיקר בעת חימומם, כתוצאה של רווית יתר. כאשר המים מתחממים, יורדת כמות הסידן שניתן להמיס בהם וכך נוצרת רווית יתר של יוני סידן בתמיסת המים. בשל כך יוני הסידן שוקעים כסידן פחמתי ונצמדים לפני השטח הקרובים, בדרך כלל במקום שבו החום נוצר. בדודי חימום לדוגמה תיווצר אבנית על גוף החימום או על ממיר החום, מה שיצמצמם את יעילות העברת החום, יבזבז אנרגיה ולבסוף יוביל לכשל במכשיר.

  'סלמנדר' מנצל את השיטה האלקטורליטי לטיפול במים – ללא חיווט, מקור מתח חשמלי, מלח או כל צורך להוסיף או להסיר דבר מה מן המים. בתוך ה'סלמנדר', נמצאת סגסוגת קטליטית ייחודית. היא מיוצרת ממתכות יקרות למחצה שאינן מגיבות עם מים.

  כאשר המים זורמים דרך הסלמנדר, המוליכות הטבעית שלהם גורמת למתכות להגיב אחת עם השנייה ובכך ליצור שדה חשמלי על פני שטח הסגסוגת. השדה החשמלי גורם לשיקוע היונים של הסידן ושל המימן פחמתי, מה שיוצר גבישים מיקרוסקופיים לא מסיסים של סידן פחמתי שנקראים ארגוניטים (Aragonites). פני השטח החלקים של גבישי הארגוניט אינם נצמדים למשטחים כמו אבנית, לכן הם נשטפים החוצה מן המערכת. אם, לדוגמה, נוצרת שכבת ארגוניט על משטחים שונים כמו דלתות מקלחת ניתן להסירה בקלות ללא כימיקלים או ניקיון אגרסיבי.

  ברוב המקרים, מים שמטופלים על ידי ה'סלמנדר' יספגו משקעים קיימים של אבנית. זאת, עקב עלייה במסיסות המים כתוצאה של שיקוע יוני הסידן במהלך הטיפול. הסרת האבנית הקיימת תלויה באיכות המים ובנפח האבנית הקיימת בצנרת.

  חשוב לציין: הסלמנדר אינו ממוקד למניעת אבנית הוא גם אינו מפרק אבנית. לאחר התקנת הסלמנדר עדיין תישאר האבנית אך המבנה שמולקולרי שלה ישתנה. היא תהיה פריכה ושבירה ונוכל לראות שאריות אבנית בקומקום אך היא לא תדבק לגוף החימום וניתן יהיה לשטוף אותה החוצה בקלות רבה.

  את ההזנחה בטיפול באבנית תראו לרוב על המקלחון שלכם, בברזי השתייה ובקומקום החשמלי אך הפגיעה העיקרית אינה נראית לעין. לרוב היא נמצאת בגופי החימום, בדוד החשמלי בקולטי השמש אשר על גגות הבית במדיחי הכלים ומכונות הכביסה. הזנחה זו עולה ביוקר במיוחד בפן הכלכלי – כאשר חשבון החשמל עולה פלאים ומכשירי החימום נשחקים ויש צורך בהחלפתם.

  נכון להיום, ישנם סוגים שונים לטיפול באבנית מי טובים יותר ומי טובים פחות – אולם רק הסלמנדר של חברת תמהיל בעל 6 שנות אחריות!

  הסלמנדר של חברת תמהיל יכול להיות מותקן על ברז הכניסה לבית בצורה אנכית או אופקית.

  חברות רבות מציעות טיפול באבנית בצורה כזו או אחרת. כך שיש את האנשים אשר בוחרים לטפל בה רק לאחר שכבר גרמה לנזקים למכשירים שונים ויש את אלו אשר מעדיפים להימנע מבעיה זו עוד קודם לכן ולוודא כי לא יאלצו להתמודד עם נזקים נוספים שהאבנית עלולה לגרום. פנייה אל חברת תמהיל תעניק לכם את האפשרות ליהנות מן המערכות החדישות והיעילות ביותר אשר יטפלו באבנית בצורה האיכותית מכל. חברתנו בעלת וותק של כשלושה עשורים בתחום ומקפידה על הענקת השירות המקצועי ואספקה של המוצרים היעילים והאיכותיים ביותר בשוק.

  טיפול באבנית בעזרתה של טכנולוגיה מתקדמת

  המים בישראל עשירים בסידן ומגנזיום, תופעה אשר מעניקה להם את הכינוי – מים קשים. לאחר חימום מעל 57 מעלות צלסיוס, המינרלים הללו מתחברים יחדיו ויוצרים את האבנית שכולנו מכירים. חשוב לציין כי האבנית הזו אמנם איננה פוגעת בנו מבחינה בריאותית, אך היא עשויה לגרום לנזקים בכל אותם המכשירים אשר עושים שימוש במים על ידי הצטברות על גבי גופי החימום השונים, זאת לרבות הקומקום, מכונת הכביסה והמדיח ואפילו דוד המים.

  התקנה של מערכת מתקדמת לשם טיפול באבנית תהיה הפתרון האולטימטיבי לכל הבעיות הללו. דוגמא למערכת מתקדמת שכזו היא מערכת מבית היוצר של סלמנדר. מערכת זו הינה מערכת ירוקה אשר אינה כוללת כימיקלים ואינה מוסיפה דבר למים שלכם. המערכת מביאה לשינוי ההרכב הכימי מולקולרי של הסידן במים, זאת על הודות לתהליך אלקטרוליטי. כך האבנית תתגבש בצורת מחטים פריכות אשר לא יצטברו לידי שכבה קשה כסלע שפוגעת בצנרת ובמכשירים השונים.

  אין סיבה להמשיך ולסבול מהאבנית אשר מצטברת בכל מקום. אנו בחברת תמהיל מזמינים אתכם ליצור קשר ולקבל את כל המידע לו אתם זקוקים בנוגע למערכות הטיפול באבנית שהוכיחו את יעילותן לאורך זמן. הצוות המקצועי שלנו זמין לכם בכל עת ויציג בפניכם את הפתרונות אשר נוכל להציע לשם טיפול יעיל בבעיית האבנית. זאת הן לשוק הביתי, המסחרי, המוסדי, התעשייתי, החקלאי הן לשוק המוניציפלי

  סלמנדר הוא הפתרון האידאלי עבורכם לטיפול באבנית! אנחנו כל כך בטוחים בעצמנו שפשוט המוצר מגיע עם 6 שנות אחריות ולהבדיל מפתרונות אחרים – לסלמנדר אין שום עלויות נוספות – אין צורך בהחלפת כדוריות או אבנים – דבר אשר חוסך לכם כסף רב!

  המים אשר נמצאים בצנרת שלנו בישראל ידועים בשם "מים קשים" זאת לאור העובדה כי הם מכילים אחוז גבוה יחסית של סידן ומגנזיום בתוכם. רכיבים אלו אמנם אינם מציגים סכנה בריאותית, אך חשוב להבין כי הם אלו אשר בחימום יתגבשו לאבנית אשר כולנו מכירים והיא זו אשר תצטבר על גבי מכשירי חשמל שונים, דוגמת הקומקום והמדים, ותגרום לירידה ביעילות עבודתם. מניעת אבנית עומדת בראש מעייניה של חברת תמהיל המקצועית והוותיקה. חברתנו בעלת ניסיון של כשלושה עשורים בטיפול יעיל ומוצלח באבנית אשר מתגלם בין היתר גם בחיסכון אנרגטי גבוה הודות לעובדה כי תפקוד מכשירי החשמל יהיה יעיל יותר ללא נוכחותה של האבנית.

  מניעת אבנית בעזרתה של מערת סינון יעילה במיוחד

  תהליך מניעת אבנית על גבי גופי החימום של מכשירי החשמל השונים הינו חיוני ומתאפשר הודות לשיטות שונות, כאשר הדרך היעילה ביותר להשגת מטרה זו כוללת את שילובה של מערכת הסלמנדר. מערכת ייחודית זו הוכיחה את יעילותה בעבור אנשים רבים והיא אחת המערכות היעילות ביותר לשם טיפול באבנית ומניעה של הצטברותה על גבי מכשירים שונים.

  המערכת עובדת על בסיס של תהליך אלקטרוליטי. היא מורכבת משתי אלקטרודות, כאשר אחת מנחושת והשנייה מאבץ, ואופן פעילותה מביא לכך כי האבנית לא מתגבשת בצורה הרגילה, אלא בתור מעין מחטים פריכות אשר אינן שוקעות וניתן לשטוף אותן בקלות על ידי מי הברז גם במידה ונותרו בקומקום. כך שבסופו של דבר תוכלו ליהנות מן היתרונות הבאים:

  • מים נטולי אבנית אשר הייתה עשויה להתגבש על גופי החימום של מכשירים שונים ואף על הברזים.
  • שמירה יעילה יותר על מכשירי החשמל השונים והארכת משך חייהם.
  • חיסכון אנרגטי לאור העובדה כי מכשירי החשמל השונים יפעלו ביעילות גבוהה יותר בהיעדרה של האבנית.

  בוחרים במים הנקיים ביותר

  קיימות שיטות שונות אשר נועדו למנוע את נוכחותה המזיקה של האבנית בחיינו, על מנת לגלות על הדרכים היעילות ביותר לבצע את הפעולות הללו, מומלץ יהיה לפנות אל חברת תמהיל ולקבל את כל המידע לו אתם זקוקים בכדי לבצע את הבחירה הנכונה. הצוות המקצועי של חברתנו ישמח לעמוד לרשותכם ולספק את השירות המקצועי והאדיב ביותר אשר מתחשב בצרכים שלכם ומתאים בעבורם את הפתרון הנחוץ לכם.

  מחפשים מכשיר איכותי ויעיל לטיפול בנזקי האבנית?

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

  כנסו לחנות Online
  חברות בניית אתרים חברות בניית אתרים