מניעת גרגירי אבנית במים

מניעת גרגירי אבנית במים עם המסננים של תמהיל

כדי למנוע גרגירי אבנית במים וכדי למנוע הצטברות של אבנית על גופי החימום של הדוד או הקומקום – כל מה שאתם צריכים זה מסנן אבנית. מסנן איכותי ואמין ישפר את פעילות מדיח הכלים, מכונת הכביסה והדוד, ויספק לכל בני הבית מי שתייה נקיים נטולי מצבורי אבנית. יש מדינות בהן המים אינם מים “קשים” ואין בהם מצבורי אבנית. אך בישראל מי הברז כן מכילים אבנית. האבנית היא בעיקרה משקע של סידן ומגנזיום, והגרגרים הללו לא מתמוססים במים וגם נדבקים לדפנות הצנרת וגופי החימום השונים.

הפתרון למניעת גרגירי אבנית במים

באופן פשטני, מסנן אבנית מרכך את המים והיונים הקשים שבמים משנים את הרכבם כך שגרגירי האבנית נעלמים ומשנים צורתם. פחות חשוב להבין את התהליך הכימי אלא חשובה התוצאה הסופית והיא מים נטולי אבנית. כדי ליהנות ממים נטולי אבנית הפתרון הוא פשוט – התקנת מסנן אבנית.

 

סוגים שונים

ניתן להתקין מסנן אבנית בכמה מקומות. לברז המים הראשי בתוך הבית ניתן לחברו, ותוכלו גם לחבר מסנן מים חיצוני לבית ישירות למתקן הדוד. היתרון באופציה הזו הוא שמירה על צנרת תקינה ונטולת מצבורי אבנית וסתימות באזור המקלחת והדוד. מסנן אבנית תוכלו להתקין גם בחיבור ישיר למכונת הכביסה ולמדיח הכלים. חשוב לדעת שגם ברמת הבניין כולו ניתן להתקין ולחברו אל השעון המרכזי של הבניין כולו.

המחיר לטיפול ומניעת גרגרי אבנית

בהמשך לדברים אלו אנו מבינים שניתן להתקין מסנן אבנית בכמה נקודות, ויש מסננים שונים בגדלים שונים. על מנת לבצע התאמה של המסנן לדירה שלכם כמו גם לבניין כולו – תוכלו לפנות בקלות לחברה אשר מתמחה בפתרונות מים וחיסכון באנרגיה ולקבל את כל הייעוץ וההתאמה עבורכם. תקבלו כמובן גם הצעת מחיר. עבור דירה בודדת מסנן של אבנית איכותי יעלה כמה מאות שקלים והמחיר הספציפי תלוי מאוד בסוג ובאיכות. מסנן אבנית לשימושים תעשייתיים ולשימושים רחבים הינו במחירים משתנים וחשוב לבצע התאמת ספציפית בין המסננים לצרכים.

פנו עוד היום אל חברת תמהיל לקבלת הצעת מחיר מחברה מקצועית בתחום פתרונות המים והאנרגיה, ותיהנו ממים צלולים, בריאים ורכים.

מחפשים מכשיר איכותי ויעיל לטיפול בנזקי האבנית?

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:

עוד בנושא

מים בריאים ואיכותיים עם תמהיל

שמרו על מים בריאים ואיכותיים

אתם יכולים להנות מסינון של אבנית במי השתייה בבית לצד שמירה על מים בריאים ואיכותיים נטולי כימיקלים. עם מסנן אבנית ללא כימיקלים אתם מבטיחים לעצמכם,

שמרו על מכשירי החשמל והצנרת

שמרו על מכשירי החשמל והצנרת שלכם

אם אתם רוצים למנוע סתימות במכשירי החשמל השונים שבבית כמו גם סתימות בצנרת, הפתרון לכך הוא התקנה של מסנן אבנית לברז בבית. התקנת מסנן אבנית

השפעות האבנית כל מה שרציתם לדעת

השפעות האבנית

מניעת אבנית בבתים היא משימה שמשקי בית רבים מתמודדים איתה. בבתים באזורים שונים יש מצבורי אבנית בכמויות שונות. חשוב להבין שהאבנית לכשעצמה איננה מזיקה לבריאותנו.

מניעת גרגירי אבנית במים עם המסננים של תמהיל

מניעת גרגירי אבנית במים

כדי למנוע גרגירי אבנית במים וכדי למנוע הצטברות של אבנית על גופי החימום של הדוד או הקומקום – כל מה שאתם צריכים זה מסנן אבנית.

0
    0
    סל קניות
    העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
      חישוב משלוח