מניעת גרגירי אבנית במים

מניעת גרגירי אבנית במים

כדי למנוע גרגירי אבנית במים וכדי למנוע הצטברות של אבנית על גופי החימום של הדוד או הקומקום – כל מה שאתם צריכים זה מסנן אבנית. מסנן איכותי ואמין ישפר את פעילות מדיח הכלים, מכונת הכביסה והדוד, ויספק לכל בני הבית מי שתייה נקיים נטולי מצבורי אבנית. יש מדינות בהן המים אינם מים “קשים” ואין בהם מצבורי אבנית. אך בישראל מי הברז כן מכילים אבנית. האבנית היא בעיקרה משקע של סידן ומגנזיום, והגרגרים הללו לא מתמוססים במים וגם נדבקים לדפנות הצנרת וגופי החימום השונים.

הפתרון

באופן פשטני, מסנן אבנית מרכך את המים והיונים הקשים שבמים משנים את הרכבם כך שגרגירי האבנית נעלמים ומשנים צורתם. פחות חשוב להבין את התהליך הכימי אלא חשובה התוצאה הסופית והיא מים נטולי אבנית. כדי ליהנות ממים נטולי אבנית הפתרון הוא פשוט – התקנת מסנן אבנית.

מניעת גרגירי אבנית במים

סוגים שונים

ניתן להתקין מסנן אבנית בכמה מקומות. לברז המים הראשי בתוך הבית ניתן לחברו, ותוכלו גם לחבר מסנן מים חיצוני לבית ישירות למתקן הדוד. היתרון באופציה הזו הוא שמירה על צנרת תקינה ונטולת מצבורי אבנית וסתימות באזור המקלחת והדוד. מסנן אבנית תוכלו להתקין גם בחיבור ישיר למכונת הכביסה ולמדיח הכלים. חשוב לדעת שגם ברמת הבניין כולו ניתן להתקין ולחברו אל השעון המרכזי של הבניין כולו.

המחיר

בהמשך לדברים אלו אנו מבינים שניתן להתקין מסנן אבנית בכמה נקודות, ויש מסננים שונים בגדלים שונים. על מנת לבצע התאמה של המסנן לדירה שלכם כמו גם לבניין כולו – תוכלו לפנות בקלות לחברה אשר מתמחה בפתרונות מים וחיסכון באנרגיה ולקבל את כל הייעוץ וההתאמה עבורכם. תקבלו כמובן גם הצעת מחיר. עבור דירה בודדת מסנן של אבנית איכותי יעלה כמה מאות שקלים והמחיר הספציפי תלוי מאוד בסוג ובאיכות. מסנן אבנית לשימושים תעשייתיים ולשימושים רחבים הינו במחירים משתנים וחשוב לבצע התאמת ספציפית בין המסננים לצרכים.

פנו עוד היום אל חברת תמהיל לקבלת הצעת מחיר מחברה מקצועית בתחום פתרונות המים והאנרגיה, ותיהנו ממים צלולים, בריאים ורכים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

מחפשים מכשיר איכותי ויעיל לטיפול בנזקי האבנית?

השאירו את הפרטים ונחזור אליכם:

0
    0
    סל קניות
    העגלה שלך ריקהחזרה לחנות
      חישוב משלוח